HORROR w Brzeźnicy Leśnej. Wiózł córkę na motocyklu. 42-latek NIE ŻYJE, dziecko jest ranne

i

Autor: KWP Lublin

HORROR w Brzeźnicy Leśnej. Wiózł córkę na motocyklu. 42-latek NIE ŻYJE, dziecko jest ranne

2020-09-24 12:59

Makabryczny wypadek na DW 815 na Lubelszczyźnie. To, co wydarzyło się wczoraj wieczorem na prostym odcinku drogi w Brzeźnicy Leśnej to prawdziwy horror. Ojciec wiózł córkę na motocyklu, gdy nagle drogę przeciął im... łoś. Doszło do zderzenia. 42-latek nie żyje, a dziecko jest ciężko ranne.

Horror w Brzeźnicy Leśnej rozegrał się w środowy wieczór, po godz. 21.00. Mężczyzna wiózł córkę na motocyklu, gdy nagle wprost na nich wyskoczył łoś. Konsekwencje zderzenia są przerażające. 42-latek nie żyje, a jego 10-letnia córka jest ciężko ranna.

Zobacz też: Lublin: Kolejna ofiara śmiertelna epidemii COVID-19. Aż 58 nowych zakażeń w Lubelskiem

42-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego kierując motocyklem marki Yamaha, na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym najechał na łosia, który wbiegł mu wprost pod motocykl. Niestety mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Razem z nim podróżowała jego 10-letnia córka, która w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala – relacjonuje st. sierż. Jagoda Stanicka z Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie.

Po tragedii na miejscu wypadku pracowali policjanci, biegli i technicy pod nadzorem prokuratora. Ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić wszystkie okoliczności tragedii w Brzeźnicy Leśnej.

Policja po raz kolejny apeluje też o ostrożność i rozwagę na drodze. Tylko wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do pięciu wypadków drogowych, w których zginęły dwie osoby, a cztery zostały ranne. Uważajcie na siebie!

Sedno Sprawy - Tadeusz Cymański