Lubelskie: MAKABRYCZNE wypadki podczas WAKACJI 2020! Czarna seria na drogach [ZDJĘCIA]

2020-09-04 22:03 Marek Targoński
Lubelskie: MAKABRYCZNE wypadki podczas WAKACJI 2020! Czarna seria na drogach [ZDJĘCIA]
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Czarna seria na drogach woj. lubelskiego! Niestety, ostatnie tygodnie przyniosły wiele (zbyt wiele!) makabrycznych wypadków podczas wakacji 2020. Nie ma dnia bez wiadomości o groźnych zdarzeniach, a część z nich kończy się śmiercią – także młodych ludzi. Ku przestrodze i błagając o ostrożność na drogach, przypominamy najtragiczniejsze wypadki tegorocznych wakacji na Lubelszczyźnie.

10-latek zginął pod kołami samochodu, jadąc na hulajnodze elektrycznej. 13-latek zginął po tym, jak został potrącony na poboczu przez osobówkę. 16-latek zginął na drodze, wjeżdżając motorowerem pod koła samochodu. To były jeszcze dzieci!

Zobacz najtragiczniejsze z wypadków z ostatnich tygodni w galerii poniżej.

Makabryczne wypadki podczas wakacji 2020 w województwie lubelskim. Zginęły małe dzieci, młodzi kierowcy i dorośli ludzie. Ich życia zostały brutalnie przerwane...

W połowie sierpnia w Siedliskach na miejscu wypadku zginął 24-letni kierowca. Jego rówieśnik z pow. lubelskiego pożegnał się z życiem na początku miesiąca. Ostatniego dnia lipca 19-letnia dziewczyna zginęła zmiażdżona w swoim audi po zderzeniu z ciężarówką.

Ku przestrodze przypominamy wstrząsające szczegóły najbardziej makabrycznych wypadków, do jakich doszło w ostatnich tygodniach na Lubelszczyźnie. Uważajcie na siebie i na innych!

W okresie dwóch minionych miesięcy odnotowaliśmy 228 wypadków, w wyniku których 29 osób poniosło śmierć. Obrażenia w wypadkach odniosło 238 osób – podsumowuje wakacje na drogach Lubelszczyzny podinsp. Renata Laszczka-Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Kliknij zdjęcia poniżej. Zobacz dramaty, które rozgrywają się na drogach regionu w wakacje 2020.

Ile kosztuje szkolna wyprawka w 2020?