Komarówka Podlaska: Recydywista SKATOWAŁ własnego OJCA! Zrobił to... dla pieniędzy

2020-07-17 15:10 Marek Targoński
Komarówka Podlaska: Recydywista SKATOWAŁ własnego OJCA! Zrobił to... dla pieniędzy
Autor: pixabay.com/ToNic-Pics

Rodzinny dramat na północy Lubelszczyzny. 34-latek z gminy Komarówka Podlaska skatował własnego ojca! Pobił go bez żadnych skrupułów. Zrobił to... dla pieniędzy. Okradł 65-latka, a teraz odpowie za to przed sądem. Grozi mu 12 lat więzienia.

AKTUALIZACJA: 34-latek aresztowany na trzy miesiące

Wczoraj na wniosek Policji radzyński sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące 34-letniego mieszkańca gminy Komarówka Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o pobicie swojego ojca i kradzież pieniędzy – informuje asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Wcześniej informowaliśmy:

Wstrząsająca historia z gminy Komarówka Podlaska na Lubelszczyźnie. 34-letni mężczyzna nie wyrósł na dobrego syna... Mężczyzna skatował własnego ojca, a zrobił to dla pieniędzy. Coś strasznego.

Policjanci radzyńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna pobił swojego ojca, a następnie zabrał mu pieniądze. Jak ustalono na miejscu, 65-latek zamieszkiwał wspólnie ze swoim synem – informuje asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Komarówka Podlaska: Recydywista SKATOWAŁ własnego OJCA! Zrobił to... dla pieniędzy
Autor: KWP Lublin

34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dlaczego zaatakował własnego ojca? Co skłoniło go do tak wstrząsającego kroku? Okoliczności napaści i rabunku ma wyjaśnić trwające śledztwo. Jedno jest pewne – jeśli to zrobił, to ma ogromne kłopoty.

Zebrany materiał dowodowy wczoraj pozwolił śledczym na przedstawienie 34-latkowi zarzutu rozboju oraz wnioskowanie o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego – dodaje Mucha.

34-latkowi grozi 12 lat więzienia. Okazuje się, że to nie jedyny grzech, jaki ma na sumieniu wyrodny syn. W przeszłości zdążył już „nabroić”, a za pobicie i ograbienie ojca odpowie w warunkach recydywy.