Puławy: Wciągnął ją do mieszkania i ZASZLACHTOWAŁ. To ON zabił 26-latkę? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2020-07-16 17:51 Marek Targoński
Puławy: Wciągnął ją do mieszkania i ZASZLACHTOWAŁ. To ON zabił 26-latkę? [ZDJĘCIA, WIDEO]
Autor: KWP Lublin

Wstrząsająca zbrodnia w Puławach. 45-letni Mołdawianin aresztowany, grozi mu dożywocie. To on – zdaniem śledczych – zabił 26-letnią Ukrainkę. Oboje przyjechali tu do pracy... We wtorek doszło między nimi do kłótni, której skutki okazały się tragiczne. Mężczyzna wciągnął młodą kobietę do mieszkania i zaszlachtował. Trafiła do szpitala, ale nie udało się jej uratować.

Policja ujawnia wstrząsające szczegóły i okoliczności zbrodni w Puławach. Zdaniem śledczych to on – 45-letni obywatel Mołdawii – zabił 26-letnią Ukrainkę. Kłócili się, wciągnął ją do mieszkania z balkonu i zaszlachtował. Rany zadane nożem okazały się zbyt poważne...

Do zbrodni doszło we wtorek przy ulicy 6 sierpnia w Puławach. To, co działo się w budynku, zaniepokoiło mieszkańców miasta.

Policję powiadomili przypadkowi świadkowie, którzy usłyszeli krzyki kobiety oraz zobaczyli, jak mężczyzna szarpie ją na balkonie i wciąga do mieszkania – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Kłótnia 45-letniego Mołdawianina i 26-letniej Ukrainki miała tragiczny finał. Mężczyzna sięgnął po nóż i zaatakował młodą kobietę. Gdy na miejscu pojawili się policjanci, próbował właśnie uciekać z miejsca zdarzenia, zostawiając swoją ofiarę na pastwę losu. Został zatrzymany na schodach.

Mimo natychmiastowej pomocy udzielonej poszkodowanej, nie udało się jej uratować. Zmarła po przewiezieniu do szpitala – dodaje Rejn-Kozak.

Morderstwo w Puławach. 45-latek aresztowany. Zabił 26-latkę?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Śledztwo w sprawie zbrodni w Puławach ruszyło od razu po tych tragicznych zdarzeniach. 45-letni obywatel Mołdawii usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Dziś Sąd Rejonowy w Puławach zdecydował, że Mołdawianin najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Tam poczeka na proces.