Zagrody, wypadek na trasie Lublin-Biłgoraj

i

Autor: POLICJA Zagrody, wypadek na trasie Lublin-Biłgoraj

Drogowy horror koło Lublina. W koszmarnym wypadku zginęli dwaj mężczyźni

2022-02-05 11:04

Lubelskie. Dwie osoby zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę rano na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Zagrody, między Lublinem, a Biłgorajem. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd przez Gródki, Kondraty lub Otrocz. Znamy już pierwsze ustalenia policji.

Czarna sobota na drogach w województwie lubelskim. Do koszmarnego w skutkach wypadku doszło w sobotę przed godz. 9 na drodze nr 835 w miejscowości Zagrody, między Lublinem, a Biłgorajem. Pierwsze szczegóły ujawniła w rozmowie z Polską Agencją Prasową kom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby zginęły na miejscu; są to mężczyźni - poinformowała policjantka z regionu. - Trzecia osoba jest reanimowana na miejscu zdarzenia. Czwarty uczestnik wypadku znajduje się w szpitalu - dodała.

Przeczytaj też: Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało leżało na łące w Janiszach

Uwaga kierowcy - droga nr 835 w Zagrodach w pow. biłgorajskim jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy dla pojazdów osobowych przez Gródki, Kondraty lub Otrocz. Natomiast samochody ciężarowe powinny kierować się we Frampolu - na Janów Lubelski lub Szczebrzeszyn. Rodzinie i bliskim ofiar składamy wyrazy współczucia. Do innych uczestników ruchu drogowego kierujemy apel o ostrożność. Warunki atmosferyczne nie będą nam w najbliższym czasie sprzyjać. Warto zdjąć nogę z gazu i zachować odpowiedni poziom koncentracji.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Tragiczny bilans wypadku w Zagrodach wzrósł do trzech ofiar śmiertelnych. Przeczytaj więcej: Zagrody. To był horror. Zginęły w sumie trzy osoby. Tragiczny bilans

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek autobusu szkolnego na przejeździe w Warlubiu. Jedna osoba (kierowca) nie żyje