Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało na łące w Janiszach

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało na łące w Janiszach

Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało leżało na łące w Janiszach

2022-02-04 15:00

Prokuratura wyjaśnia okoliczności makabrycznej i tajemniczej śmierci 25-latka. Był tak młody, miał całe życie przed sobą… Niestety, mężczyzna zmarł, a niedługo później jego zwłoki znaleziono na łące nieopodal drogi w Janiszach (pow. rycki). Śledczy wiedzą już, co go zabiło. Prokuratura poznała wstępne wyniki sekcji zwłok 25-latka. Jak i dlaczego zginął?

Ciało 25-latka na przydrożnej łące w Janiszach pod Rykami na Lubelszczyźnie odnaleziono w poniedziałkowy poranek (31.01). Od tego czasu śledczy robią wszystko, by odkryć, jak zginął i odtworzyć ostatnie godziny jego życia. Makabryczna śmierć młodego mężczyzny znalazła się pod lupą prokuratury. Co udało się ustalić podczas trwającego śledztwa?

Zobacz też: Biała: Makabryczna śmierć w wypadku. Horror na DK 63. Wstrząsający widok

Miał dopiero 25 lat i całe życie przed sobą. Co zabiło młodego mężczyznę, którego ciało bez śladu życia odkryto w poniedziałek? Przyczyną zgonu – jak wynika ze wstępnych ustaleń sekcji zwłok i informacji przekazanych przez prokuraturę, było wyziębienie i zatrucie alkoholowe.

Wstępne wyniki przeprowadzonej sekcji wskazują, że przyczyną śmierci mężczyzny było wyziębienie organizmu połączone z zatruciem alkoholowym. Mężczyzna miał w organizmie 3,7 promila alkoholu – informuje prokurator Paweł Jarzyna z Prokuratury Rejonowej w Rykach, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Sedno Sprawy - Michał Woś

Nie ma żadnych przesłanek, które pozwalałyby na przyjęcie, że w tym zdarzeniu było działanie innej osoby – ocenił Jarzyna.

Śledczy nie wykluczają jednak żadnego scenariusza i nadal badają sprawę. Czy trwające postępowanie pozwoli odtworzyć ostatniego godziny życia 25-latka? Jaki splot zdarzeń doprowadził do śmierci młodego mężczyzny?

Przypomnijmy, zwłoki 25-letniego mieszkańca Ryk znaleziono w poniedziałek na łące kilkanaście metrów od drogi w Janiszach. Z ustaleń policji wynikało, że mężczyzna nie był poszukiwany, a rodzina miała z nim wcześniej kontakt.

Sonda
Wierzysz, że ta sprawa zostanie wyjaśniona?