Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało na łące w Janiszach

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało na łące w Janiszach

Makabryczna śmierć 25-latka. Śledczy wiedzą, co go zabiło. Ciało leżało na łące w Janiszach

2022-02-04 15:00

Prokuratura wyjaśnia okoliczności makabrycznej i tajemniczej śmierci 25-latka. Był tak młody, miał całe życie przed sobą… Niestety, mężczyzna zmarł, a niedługo później jego zwłoki znaleziono na łące nieopodal drogi w Janiszach (pow. rycki). Śledczy wiedzą już, co go zabiło. Prokuratura poznała wstępne wyniki sekcji zwłok 25-latka. Jak i dlaczego zginął?

Ciało 25-latka na przydrożnej łące w Janiszach pod Rykami na Lubelszczyźnie odnaleziono w poniedziałkowy poranek (31.01). Od tego czasu śledczy robią wszystko, by odkryć, jak zginął i odtworzyć ostatnie godziny jego życia. Makabryczna śmierć młodego mężczyzny znalazła się pod lupą prokuratury. Co udało się ustalić podczas trwającego śledztwa?

Zobacz też: Biała: Makabryczna śmierć w wypadku. Horror na DK 63. Wstrząsający widok

Miał dopiero 25 lat i całe życie przed sobą. Co zabiło młodego mężczyznę, którego ciało bez śladu życia odkryto w poniedziałek? Przyczyną zgonu – jak wynika ze wstępnych ustaleń sekcji zwłok i informacji przekazanych przez prokuraturę, było wyziębienie i zatrucie alkoholowe.

Wstępne wyniki przeprowadzonej sekcji wskazują, że przyczyną śmierci mężczyzny było wyziębienie organizmu połączone z zatruciem alkoholowym. Mężczyzna miał w organizmie 3,7 promila alkoholu – informuje prokurator Paweł Jarzyna z Prokuratury Rejonowej w Rykach, cytowany przez Polską Agencję Prasową.

Sedno Sprawy - Michał Woś

Nie ma żadnych przesłanek, które pozwalałyby na przyjęcie, że w tym zdarzeniu było działanie innej osoby – ocenił Jarzyna.

Śledczy nie wykluczają jednak żadnego scenariusza i nadal badają sprawę. Czy trwające postępowanie pozwoli odtworzyć ostatniego godziny życia 25-latka? Jaki splot zdarzeń doprowadził do śmierci młodego mężczyzny?

Przypomnijmy, zwłoki 25-letniego mieszkańca Ryk znaleziono w poniedziałek na łące kilkanaście metrów od drogi w Janiszach. Z ustaleń policji wynikało, że mężczyzna nie był poszukiwany, a rodzina miała z nim wcześniej kontakt.

Sonda
Wierzysz, że ta sprawa zostanie wyjaśniona?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE