Ciało 25-latka na łące. Tajemnicza śmierć i makabryczne odkrycie w Janiszach

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Ciało 25-latka na łące. Tajemnicza śmierć i makabryczne odkrycie w Janiszach

Ciało 25-latka na łące. Tajemnicza śmierć i makabryczne odkrycie w Janiszach

2022-02-01 8:41

Ciało młodego mężczyzny leżące bez życia na łące znaleziono przy drodze w Janiszach (pow. rycki) na Lubelszczyźnie. Makabrycznego odkrycia dokonano w poniedziałek rano (31.01). Natychmiast ruszyło śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności tragicznej śmierci młodego mężczyzny. Miał zaledwie 25 lat i całe życie przed sobą…

Ciało 25-latka na przydrożnej łące w Janiszach pod Rykami na Lubelszczyźnie. Zwłoki leżały bez życia, kilkanaście metrów od drogi. Co tam się stało? Jak zginął mieszkaniec gminy Ryki? Śledczy od poniedziałkowego poranka szukają odpowiedzi na pytanie o to, co się stało. Policja i prokuratura starają się odtworzyć przebieg ostatnich godzin życia 25-latka. Co wiemy o tej tragedii?

Makabrycznego odkrycia w Janiszach w Lubelskiem dokonano w poniedziałkowy poranek (31.01). Na łące obok drogi leżały zwłoki 25-letniego mężczyzny. Na miejscu przez wiele godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Express Biedrzyckiej - gen. Waldemar Skrzypczak: Wojna nie skończy się na Ukrainie

To 25-letni mieszkaniec gminy Ryki. Prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratury, które mają na celu ustalenie przyczyn zgonu – informuje oficer prasowa Agnieszka Marchlak z Komendy Powiatowej Policji w Rykach, cytowana przez Polską Agencję Prasową. – Mężczyzna nie był poszukiwany, rodzina miała z nim wcześniej kontakt – dodaje.

Ciało 25-latka zostało zabezpieczone i zostanie przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie, gdzie zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Sprawę tajemniczej śmierci młodego mężczyzny bada Prokuratura Rejonowa w Rykach.