Biała: Makabryczna śmierć w wypadku. Horror na DK 63. Wstrząsający widok

i

Autor: KWP Lublin Biała: Makabryczna śmierć w wypadku. Horror na DK 63. Wstrząsający widok

Biała: Makabryczna śmierć w wypadku. Horror na DK 63. Wstrząsający widok

2022-02-04 12:32

Horror na DK 63 na Lubelszczyźnie. Makabryczna śmierć pasażerki w wypadku w miejscowości Biała (pow. radzyński). 58-latka zginęła na miejscu. 61-letni kierowca trafił do szpitala. Jak i dlaczego doszło do makabrycznego wypadku na prostej drodze? Auto wypadło z trasy i roztrzaskało się o drzewo. Widok miejsca wypadku jest wstrząsający.

Policja opublikowała zdjęcia z miejsca makabrycznego wypadku w Białej (gm. Radzyń Podlaski) na Lubelszczyźnie – także po to, by przestrzec innych kierowców. Przy zmieniających się, zimowych warunkach atmosferycznych, kierowcy muszą szczególnie uważać. Czy tej tragedii na Lubelszczyźnie dało się uniknąć? Odpowiedzi szuka teraz policja i prokuratura. Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności śmiertelnego wypadku.

Zobacz też: Myśliwy zastrzelił dziecko. Nie odpowie za zabójstwo?! Zbrodnia w Kluczkowicach

Do tragedii doszło w czwartek (3.02) przed południem (kilka minut przed godz. 11.00) na DK 63 w miejscowości Biała.

Kierujący suzuki zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Obrażeń ciała doznał 61-letni kierujący. 58-letnia pasażerka zmarła na miejscu wypadku – potwierdza policja.

Sedno Sprawy - Michał Woś

Jak wstępnie ustalili policjanci z radzyńskiej drogówki, kierujący suzuki swift na prostym odcinku drogi z niewyjaśnionych dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Suzuki kierował 61-letni mieszkaniec gminy Ulan-Majorat, który z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Autem podróżowała również 58-latka, która wskutek odniesionych obrażeń poniosła śmierć na miejscu – relacjonuje asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim.

Jak i dlaczego doszło do tragicznego w skutkach wypadku na prostym odcinku drogi? Odpowiedzi na to pytanie szuka teraz policja i prokuratura.

Zobacz: Tragedia w Hołownie. 38-latek roztrzaskał się o drzewo

Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone postępowanie – deklarują mundurowi z Radzynia. Na ten moment wiemy na pewno, że kierowca osobówki był trzeźwy. Czy jechał zbyt szybko? A może jezdnia była oblodzona?

Tragiczny wypadek w Białej nie był jedynym tego typu zdarzeniem na drogach województwa lubelskiego w czwartek, 3 lutego. Tego samego dnia rano w Hołownie (pow. parczewski) na drodze zginął 38-latek. Okoliczności tragedii były bardzo podobne: na prostym odcinku drogi samochód wypadł z toru jezdni, a następnie roztrzaskał się o drzewo.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?