Zagrody. To był horror. Zginęły w sumie trzy osoby. Tragiczny bilans

i

Autor: KWP Lublin Zagrody. To był horror. Zginęły w sumie trzy osoby. Tragiczny bilans

Zagrody. To był horror. Zginęły w sumie trzy osoby. Tragiczny bilans

2022-02-08 10:08

Wzrósł tragiczny bilans makabrycznego wypadku w Zagrodach (pow. biłgorajski) na Lubelszczyźnie. W szpitalu zmarła trzecia osoba. Wcześniej dwie zginęły na miejscu. To był horror! W sobotę (5.02.2022) dwa samochody zderzyły się czołowo z ogromną prędkością. Zginęły w sumie trzy osoby. Okoliczności makabry wyjaśnia teraz policja i prokuratura.

Tragiczny bilans wypadku w Zagrodach wzrósł do trzech ofiar śmiertelnych. To, co zdarzyło się na drodze wojewódzkiej nr 835 w sobotni poranek (5.02), to był prawdziwy horror. Na trasie łączącej Lublin z Biłgorajem czołowo zderzyły się dwie osobówki: audi i opel. Niestety, konsekwencje były tragiczne. Teraz już wiemy, że w wypadku w Zagrodach zginęły w sumie trzy osoby.

24-letni mieszkaniec gminy Wysokie, który kierował audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

Tragiczny wypadek we Wrocławiu. Nie żyje kierowca matiza staranowanego przez porsche

Niestety, konsekwencje czołowego zderzenia samochodów, które wpadły na siebie z dużą siłą i prędkością, były tragiczne. – Wypadku nie przeżyli dwaj pasażerowie, którzy podróżowali audi. Na miejscu zginął 28-letni mieszkaniec gminy Wysokie oraz 29-letni mieszkaniec gminy Turobin – potwierdza Klimek.

To jednak nie koniec tragicznych wiadomości. 24-latek po reanimacji prowadzonej na miejscu zdarzenia został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Niestety dzień później, w godzinach popołudniowych, zmarł.

36-letni mieszkaniec Nowego Sącza, który kierował oplem, z licznymi i poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna jechał sam.

Okoliczności tragicznego wypadku, który zakończył życie trzech osób, bada policja i prokuratura. – Ciała zmarłych mężczyzn zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny wypadku – deklaruje Joanna Klimek.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?