17-latka nie żyje! Huknęła motocyklem w drzewo pod Radzyniem Podlaskim

i

Autor: KP PSP w Radzyniu Podlaskim/Facebook.com Nie żyje 17-latka, która zginęła w wypadku motocykla w Bezwolach Górnych pod Radzyniem Podlaskim

Śmierć nastolatki

17-latka nie żyje! Huknęła motocyklem w drzewo pod Radzyniem Podlaskim

2022-08-21 10:43

Nie żyje 17-latka, która zginęła w wypadku motocykla w Bezwolach Górnych pod Radzyniem Podlaskim. Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 sierpnia, przed godz. 17.30. Jak wstępnie informuje tamtejsza policja, dziewczyna jechała maszyną o pojemności 125 cm³, na którą miała uprawnienia, gdy wypadła nagle z drogi, po czym uderzyła w drzewo. Zginęła na miejscu.

17-latka nie żyje! Huknęła motocyklem w drzewo pod Radzyniem Podlaskim

17-latka zginęła w wypadku pod Radzyniem Podlaskim. W sobotę, 20 sierpnia, przed godz. 17.30, dziewczyna jechała prostym odcinkiem drogi motocyklem marki Yamaha o pojemności 125 cm³ - jak informuje policja, nastolatka miała uprawnienia do jego prowadzenia. Podróżująca jednośladem przez miejscowość Bezwola Górne dziewczyna wypadła nagle z trasy, uderzając prosto w przydrożne drzewo. Po dotarciu na miejsce służb ratowniczych 17-latka była jeszcze reanimowana, ale na próżno - zginęła na miejscu. Sprawa wypadku trafiła do Prokuratury Rejonowej w Radzyniu Podlaskim, która zdecydowała o zabezpieczeniu jej ciała na potrzeby przeprowadzenia sekcji zwłok. Ofiara była mieszkanką gminy Wohyń w powiecie radzyńskim.

Czytaj też: Kazimierz Dolny: 14-latek utonął w Wiśle. Makabryczna śmierć nastolatka

Śmierć czterolatka niczego ich nie nauczyła. Prowokacja reporterów „Super Expressu”
Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?