Lubartów: Złodzieje SAŁATY w rękach policji. Obrobili szklarnię. Byli KOSZMARNIE głodni?

2020-05-22 12:17 Mucha
Lubartów: Złodzieje SAŁATY w rękach policji
Autor: pixabay.com/422737

Zupa sałacianka? A może przeznaczyć ją na kanapki, bądź spożyć z kwaśną śmietaną i cebulką, albo z francuska z winegretem? – dwóch złodziejaszków z Lubartowa (woj. lubelskie), którzy włamali się do pełnej sałaty szklarni, zastanawiało się co począć z łupem. Rozważania zeszły na dalszy plan, kiedy na ich drodze stanęli policjanci.

Dwaj mieszkańcy Lubartowa, 56-latek i jego 61-letni kolega, nie należą do osób szczególnie zainteresowanych uczciwą pracą i godziwym życiem. Przeciwnie, ich kartoteki policyjne są pełne większych i mniejszych przewin.

Dlatego kiedy patrolujący ulice Lubartowa policjanci ujrzeli osobliwy tandem z wypchanymi do granic możliwości trzema siatkami, postanowili przyjrzeć im się bliżej. Nie bez znaczenia było także zachowanie mężczyzn.

Zobacz też: Chełm: ROZJECHAŁA mężczyznę. Nie ustąpił jej pierwszeństwa, bo... spał. ZASKAKUJĄCE!

– Na widok mundurów odrzucili je szybko od siebie, udając, że siatki nie były ich – informują policjanci. Funkcjonariusze przejrzeli torby i znaleźli w nich 10 główek sałaty. – Na pytanie skąd mają warzywa, mężczyźni przyznali się, że dopiero co ukradli je z pobliskiej szklarni.

Z kulinarnych planów obu panów wyszły nici. A zamiast smakowitej uczty dostali mandaty karne do zapłacenia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Pijany mężczyzna pływał z misiem na Pradze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.