Chełm: ROZJECHAŁA mężczyznę. Nie ustąpił jej pierwszeństwa, bo... spał. ZASKAKUJĄCE!

2020-05-21 15:04 Mucha
Chełm: Nie ustąpił pierwszeństwa, bo... spał.  Tak stwierdził fachowiec. ZASKAKUJĄCE!
Autor: zdj. ilustr., KWP Lublin

Kierująca autem nie przyczyniła się w żaden sposób do tego zdarzenia – śledczy z Chełma (woj. lubelskie) zupełnie trzeźwo uznali, że 33-latka nie będzie odpowiadać przed sądem za przejechanie po leżącym na drodze kompletnie pijanym mężczyźnie. Taką decyzję podjęli m.in. po wysłuchaniu dość osobliwej opinii biegłego... Zaskakująca sprawa!

O sprawie informuje Super Tydzień Chełmski. Do wypadku doszło 17 listopada ubiegłego roku w Andrzejowie pod Chełmem. Mieszkanka Dorohuska przejechała swym seatem po leżącym na jezdni 27-latku.

Zobacz też: Pijana 15-latka uciekała przed policją na... kradzionym skuterze. GTA na ulicach Poniatowej!

– Jak się później tłumaczyła, stało się to zaraz po tym, jak wyprzedzał ją inny samochód, więc mężczyznę zobaczyła zbyt późno, by zdążyć zahamować. W ciężkim stanie trafił on do szpitala, miał wielonarządowe obrażenia – informuje tygodnik.

Zdaniem śledczych za całe zdarzenie odpowiada poszkodowany, który w krytycznym momencie spał na jedni kompletnie upojony alkoholem. Dokładnie miał we krwi ponad 3,3 promila!

– W ocenie biegłego „leżąc na jezdni, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej”, a ona nie miała technicznych możliwości, by uniknąć wypadku. Z powodu braku znamion czynu zabronionego, śledztwo kilka dni temu umorzono – dodaje Super Tydzień.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Policjanci uratowali sarny przed potrąceniem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.