Lublin: „Sprzedawała” wszystko to, czego NIE MIAŁA! Oszukała kilkadziesiąt osób

2020-05-22 16:43 Mucha, mt
Lublin: „Sprzedawała” wszystko to, czego NIE MIAŁA! Oszukała kilkadziesiąt osób
Autor: pixabay.com/fancycrave1

Trzeba przyznać, że 23-latka z Lublina z wielką dbałością podchodziła do asortymentu swojego sklepiku internetowego. Można było od niej kupić wszystko, od wykwintnej biżuterii po baseny ogrodowe. Niestety, piękne rzeczy istniały tylko na zdjęciach zrobionych przez oszustkę. Młoda kobieta sprzedawała wszystko... wszystko to, czego nie miała!

Młoda mieszkanka Lublina wiedziała doskonale, że handel w sieci rządzi się własnymi prawami. Liczy się dobre zdjęcie i pełen superlatyw opis sprzedawanych rzeczy. A w tym była bardzo dobra, świadczy o tym liczba oszukanych przez 23-latkę osób. Było ich ponad czterdzieści!

Kobieta od kilku miesięcy oferowała do sprzedaży w internecie przeróżne artykuły. W jej asortymencie można było znaleźć zarówno baseny ogrodowe, jak i biżuterię znanych marek – opowiada Kamil Gołębiewski z lubelskiej policji. – W rzeczywistości nigdy nie posiadała tych przedmiotów i jej jedynym celem było wyłudzenie zaliczki bądź płatności z góry za zakupione rzeczy.

Policjanci ustalili do tej pory 41 osób pokrzywdzonych przez 23-latkę. Szacują jednak, że kobieta może stać za znacznie większą liczbą przestępstw z całego kraju. Obecnie analizowane są podobne sprawy.

Oszustce grozi do ośmiu lat więzienia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Krzysztof Cugowski kończy 70 lat: Wódkę piję nie tak często jakbym chciał

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.