ZJAZD wójta i księdza. Osobiście testowali plac zabaw. Wideo z Dębiny-Osady HITEM sieci [WIDEO]

i

Autor: Nasza Gmina Ulhówek/Facebook

Proboszcz otworzył plac zabaw. Ślizgał się pupą po zjeżdżalni dla dzieci w Dębinie-Osadzie [WIDEO]

2020-09-22 13:17

Uroczyste otwarcie placu zabaw w Dębinie-Osadzie. O lokalnej uroczystości mówią w całym kraju, a wideo z imprezy lotem błyskawicy obiegło sieć. Zjazd wójta i księdza to prawdziwy hit! Najpierw było uroczyste przecięcie wstęgi, a później lokalne VIP-y i dostojnicy sami postanowili sprawdzić jakość kolorowych atrakcji dla dzieci. Kapłan w sutannie wspiął się na zjeżdżalnię i w sutannie zjechał na ziemię!

Wideo z Dębiny-Osady stało się HITEM sieci! Niczego lepszego dziś nie zobaczycie. Zjazd wójta i księdza to dowód ich prawdziwego zaangażowania. Panowie osobiście testowali plac zabaw, który ma służyć dzieciom z okolicy. Najpierw było przecięcie wstęgi, a później… Zobaczcie sami!

Ksiądz testował zjeżdżalnię na placu zabaw

Nowy plac zabaw w Dębinie-Osadzie to dla lokalnej społeczności ważna inicjatywa. Kolorowe, piękne atrakcje dla najmłodszych, rozwijające i bezpieczne konstrukcje, które umożliwią nieskrępowaną zabawę. Coś pięknego! Na widok takich atrakcji nawet dorośli odkryli w sobie dzieci!

Wójt przeciął wstęgę, ksiądz poświęcił, a później… obaj zjechali po kolorowej zjeżdżalni. Atrakcja raczej nie jest przystosowana do takich „dużych dzieci”, ale cała konstrukcja wytrzymała. I choć panowie ledwo zmieścili się na zjeżdżalni, to zabawa dała im chyba sporo radości. Zaraz po nich w kolejne stanęli inni lokalni dostojnicy.

Nowy plac zabaw w Dębinie-Osadzie (w gminie Ulhówek, w powiecie tomaszowskim) na Lubelszczyźnie został już otwarty. Teraz może służyć dzieciom z okolicy (także tym nieco bardziej wyrośniętym). A wideo z uroczystego otwarcia inwestycji jest prawdziwym hitem sieci!