Zamość: Zboczeniec napadał na kobiety! „Śledził i zaczepiał” Szukają ofiar 35-latka

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Engin_Akyurt Zamość: Zboczeniec napadał na kobiety! „Śledził i zaczepiał” Szukają ofiar 35-latka

Policja prosi o pomoc

Zamość: Zboczeniec napadał na kobiety! „Śledził i zaczepiał” Szukają ofiar 35-latka

2022-09-01 13:03

Zboczeniec napastował kobiety w centrum miasta! – Mężczyzna śledził i zaczepiał kobiety, powodując u nich obawę o swoje życie i zdrowie – informuje policja. 35-latek został już zatrzymany. Odpowie za „inną czynność seksualną”. Teraz policja prosi o zgłaszanie się osób, które też miały nieszczęście spotkać tego człowieka w centrum Zamościa.

Zamość. Zaczęło się od jednego zgłoszenia, ale policja podejrzewa, że poszkodowanych może być więcej! W centrum Zamościa zboczeniec śledził i zaczepiał kobiety. Jego zachowanie wzbudziło duży niepokój wśród mieszkańców.

Zawiadomienie w tej sprawie złożyła 28-letnia kobieta – informuje st. asp. Katarzyna Szewczuk z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. – Z jej relacji wynika, że w ostatnich tygodniach śledził ją nieznany mężczyzna, który dopuścił się wobec niej innej czynności seksualnej – dodaje policjantka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tajemniczy mężczyzna grasuje w parku Olszyna na Bielanach

Po tym, gdy młoda kobieta zgłosiła się na policję, podejrzany 35-latek został zatrzymany. Niewykluczone, że ofiar zboczeńca jest więcej. Stąd policyjny apel do wszystkich, którzy mieli nieszczęście i nieprzyjemność spotkać się z tym mężczyzną.

Do podobnych zdarzeń mogło dochodzić w ostatnim czasie na terenie Zamościa, w szczególności w rejonie Nowego Miasta, przy ulicach Hrubieszowskiej, Lwowskiej, Krasnobrodzkiej i Młyńskiej – dodaje Szewczuk.

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, którzy wyjaśniają tę sprawę, proszą o kontakt osoby, które skrzywdził 35-latek. Funkcjonariusze podają jego rysopis: mężczyzna szczupłej budowy ciała, wysoki – wzrost około 175 cm, o ciemnej karnacji, krótkich ciemnych włosach, z zarostem na twarzy.

Informacje w tej sprawie można przekazywać bezpośrednio do KMP w Zamościu – ul. Wyszyńskiego 2 lub telefonicznie: 47 815 19 00.

Sonda
Czujesz się bezpiecznie w swojej okolicy?