Grozi im nawet 15 lat więzienia

i

Autor: KMP Biała Podlaska Połasili się na 9 zł, grozi im wieloletnie więzienie

Za 9 ZŁ mogą trafić na 15 LAT do więzienia. Geniusze zbrodni wpadli w Międzyrzecu

2020-12-16 9:24

To prawdziwi geniusze zbrodni – za dziewięć złotych, zrabowanych grupie nastolatków, 32-latek i jego rok starszy kompan trafili już na trzy miesiące do aresztu tymczasowego. Bandyci napadli na stojących na ulicy kilku 15-i 16-latków. Grożąc im nożem, zażądali papierosów, a gdy ich nie dostali, zadowolili się wspomnianą wyżej gotówką.

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 11 grudnia w Międzyrzecu Podlaskim. – Grupa sześciu nastolatków zaczepiona została przez dwóch nieznanych im mężczyzn. Sprawcy, grożąc nożem, zażądali od nastolatków papierosów – opowiada kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z policji w Białej Podlaskiej. Młodzieńcy ich nie mieli. – W obawie o swoje zdrowie młodzi ludzie nie mając papierosów oddali posiadane pieniądze. Była to kwota dziewięciu złotych.

Zobacz też: Lublin: Gang burdelmamy rozbity! Szokujące fakty ws. „mieszkaniówek” Iwony G. [ZDJĘCIA]

Po rabunku bandyci poszli przed siebie. Młodzi ludzie długo nie wiedzieli co z tym zrobić – czuli się podle, wykorzystani i przerażeni. Dlatego kiedy po około 1,5 godziny ponownie spotkali sprawców, postanowili całą sprawę zgłosić organom ścigania.

Super Raport 15.12 (Goście: Barbara Nowacka - Koalicja Obywatelska oraz Szymon Hołownia - Polska 2050)

– Mundurowi szybko ustalili miejsce, gdzie przebywają agresorzy oraz zatrzymali obydwu mężczyzn. Trafili do policyjnego aresztu – dodaje policjantka. Odpowiedzą za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, co zagrożone jest karą nawet 15 lat więzienia. Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim aresztował ich na trzy miesiące.

Zobacz: Kłoczew: Pani Grażyna URATOWAŁA CAŁĄ RODZINĘ! Żywioł zabrał im dom na święta [ZDJĘCIA]

Grozi im nawet 15 lat więzienia

i

Autor: KMP Biała Podlaska Z pewnością nie spodziewali się takiego obrotu sprawy

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!