Lublin: Gang burdelmamy rozbity! Szokujące fakty ws. „mieszkaniówek” Iwony G. [ZDJĘCIA]

i

Autor: KWP Lublin

Lublin: Gang burdelmamy rozbity! Szokujące fakty ws. „mieszkaniówek” Iwony G. [ZDJĘCIA]

2020-12-17 13:19

Zamiast świętować i doglądać „interesu”, Boże Narodzenie spędzi w celi aresztu. W ręce policjantów wpadła Iwona G. (37 l.) z Lublina. Zarabiała na kilkudziesięciu paniach, które w prywatnych mieszkaniach w całym kraju świadczyły usługi seksualne. Ona i jej pomagierzy zabierali lwią część zysków. „Burdelmamie” grozi nawet 15 lat więzienia.

Iwona G. zaczęła swój przestępczy proceder w lutym tego roku. Szybko udało jej się zwerbować około 20 kobiet, które pracowały na jej konto. Pomagali jej panowie (zwani w środowisku Alfami, od alfonsa) w wieku od 24 do 72 lat. To nie była agencja towarzyska, a tzw. mieszkaniówki.

Kobiety przyjmowały żądnych kobiecych wdzięków mężczyzn w wynajmowanych do tego celu mieszkaniach. Grupa sutenerska organizowała je, podobnie zajmowała się ogłaszaniem ich ofert na portalach erotycznych. Zajmowała się tym osobiście Iwona G.

Zobacz też: Zmuszali je do SEKSU. Na czele gangu stała kobieta! GIGANTYCZNA AKCJA policji [ZDJĘCIA]

Przedstawiono jej zarzuty założenia i kierowania zorganizowaną grupą przestępczą mającą na celu czerpanie korzyści z prostytucji uprawianej przez inne osoby z wykorzystaniem podstępu, ‭ ‬krytycznego położenia tych osób lub ich bezradności.‭ ‬Podejrzana wyznaczała zadania w grupie, ‭ ‬wydawała polecenia i‭ ‬dzieliła zyski – informuje prok. Beata Kępka, rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Lublinie, która to prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Zobacz też: Łuków: ŚMIERĆ na komendzie policji. ZWŁOKI 32-LATKA w celi. Jak i dlaczego zmarł?!

Dobrze prosperujący interes zlikwidowali lubelscy kryminalni.

Do zatrzymań mężczyzn wchodzących w skład zorganizowanej grupy przestępczej oraz jej liderki doszło jednocześnie w kilku miejscach kraju. Lubelscy kryminalni z komendy wojewódzkiej weszli równocześnie do mieszkań w Bydgoszczy, Lublinie oraz mniejszych miejscowości w powiecie opolskim i radomskim – opowiada kom. Andrzej Fijołek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie.

TRAGICZNY bilans zgonów w Polsce. Druga fala epidemii zabija Polaków

„Mieszkaniówki” Iwony G. Wykorzystała niepełnosprawną kobietę

Jedną z co najmniej 20 kobiet, sprawcy zmusili podstępem, wykorzystując jej stan bezradności – kobieta była bowiem niepełnosprawna. Jakie jeszcze tajemnice i mroczne sekrety skrywa seksbiznes Iwony G.? Odpowiedzi ma przynieść trwające śledztwo.

Za przestępstwo handlu ludźmi kodeks karny przewiduje karę do 15 lat pozbawienia wolności. Zatrzymani zostali doprowadzeni do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Iwona G. i jej prawa ręka, Michał O. (24 l.), przyznali się do wszystkiego.

Zobacz: Lublin: Nowe CENTRUM HANDLOWE i niemiecki dyskont na Węglinie. Kiedy powstaną?