Lublin: Nowe CENTRUM HANDLOWE i niemiecki dyskont na Węglinie. Kiedy powstaną?

i

Autor: Pixabay/cocoparisienne

Lublin: Nowe CENTRUM HANDLOWE i niemiecki dyskont na Węglinie. Kiedy powstaną?

2020-12-16 21:23

W Lublinie na Węglinie powstanie nowe centrum handlowe. Na realizację inwestycji przyjdzie nam chwilę poczekać, ale pierwszy najemca galerii już jest – to niemiecki dyskont sieci Aldi. Kiedy powstaną nowe sklepy w Lublinie i czy Waszym zdaniem są potrzebne? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Nowe centrum handlowe na Węglinie w Lublinie ma powstać u zbiegu al. Kraśnickiej, Jana Pawła II i ul. Gęsiej w sąsiedztwie już istniejących obiektów, takich jak Bricoman, Decathlon, Agata Meble czy sąsiadujący z nimi biurowiec z funkcją usługową.

Nowe centrum handlowe w Lublinie na Węglinie ma być gotowe za niespełna dwa lata, w październiku 2022 roku. Tak przynajmniej zakłada inwestor, spółka zależna od lubelskiego dewelopera, firmy Interbud Lublin.

Zobacz też: Zmuszali je do SEKSU. Na czele gangu stała kobieta! GIGANTYCZNA AKCJA policji [ZDJĘCIA]

Jak podaje branżowy portal dlahandlu.plpierwszym najemcą nowego centrum handlowego Węglin Retail Park w Lublinie ma być niemiecka sieć dyskontów Aldi. Umowa zawarta między nią a twórcami centrum opiewa na kwotę przeszło siedmiu milionów złotych netto.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Czy na Węglinie i ogólnie w Lublinie jest potrzebne nowe centrum handlowe? A może obecna liczba galerii i sklepów jest już wystarczająca? Zagłosuj w sondzie poniżej i daj znać innym, jakie jest Twoje zdanie.

Sonda
Czy w Lublinie jest potrzebne nowe centrum handlowe?

Zobacz: Zostały w domu, żeby umrzeć. WIELKA TRAGEDIA w Wohyniu. Nie żyją dwie kobiety

Kuszenie na szczepienie? Jak Polacy reagują na rządowe udogodnienia w sprawie antycovidowych szczepionek. Sprawdziliśmy to w Lublinie