Łuków: ŚMIERĆ na komendzie policji. ZWŁOKI 32-LATKA w celi. Jak i dlaczego zmarł?!

i

Autor: Pixabay/hjburatynski

Łuków: ŚMIERĆ na komendzie policji. ZWŁOKI 32-LATKA w celi. Jak i dlaczego zmarł?!

2020-12-17 9:10

Szokująca historia z Łukowa na Lubelszczyźnie. Śmierć zatrzymanego mężczyzny na komendzie policji. Tak zakończyła się interwencja wobec awanturnika, przy którym znaleziono też narkotyki. Zwłoki 32-latka rano znaleziono w policyjnej celi. Jak i dlaczego zmarł?

Na pytania o to, co wydarzyło się na komendzie policji w Łukowie, szukają odpowiedzi sami funkcjonariusze, ale też badająca sprawę prokuratura. Do zdarzenia – jak opisuje Kurier Lubelski – doszło listopadzie.

32-latek został zatrzymany przez mundurowych podczas domowej awantury. Znaleźli przy nim narkotyki, więc trafił „na dołek”. Noc miał spędzić w „policyjnym areszcie”. Rano funkcjonariusze znaleźli zwłoki 32-latka w celi. Co stało się w nocy?

Zobacz też: Zostały w domu, żeby umrzeć. WIELKA TRAGEDIA w Wohyniu. Nie żyją dwie kobiety

Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy Kuriera zatrzymany mężczyzna nie był agresywny, więc policjanci nie musieli stosować środków przymusu bezpośredniego. Podobno mężczyzna najpierw krążył po swojej celi, a w końcu położył się i zasnął. Już się nie obudził.

Super Raport 16.12 (Goście: Sebastian Kaleta - wiceminister sprawiedliwości, Solidarna Polska oraz Piotr Zgorzelski - wicemarszałek Sejmu, PSL)

Jaka była przyczyna śmierci? Kluczowa będzie tu opinia z sekcji zwłok. Problem w tym, że jej wstępne wyniki nie dały jednoznacznych odpowiedzi, potrzebny będzie pełny raport z badań. W sprawie nie postawiono jeszcze nikomu zarzutów.

Śledztwo początkowo prowadziła łukowska prokuratura, ale – jak podają media – ma zostać przekazane do innej jednostki.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!