Wyłowili ciało mężczyzny ze zbiornika wodnego w Pokrówce! Fala utonięć na Lubelszczyźnie

i

Autor: Paweł Jaskółka / Super Express / Zdjęcie poglądowe Wyłowili ciało mężczyzny ze zbiornika wodnego w Pokrówce! Fala utonięć na Lubelszczyźnie

Wyłowili ciało mężczyzny ze zbiornika wodnego w Pokrówce! Fala utonięć na Lubelszczyźnie

2022-06-19 10:51

Wstrząsające wieści z Lubelszczyzny. Ze zbiornika wodnego w Pokrówce strażacy wydobyli ciało mężczyzny. Trwa ustalanie jego tożsamości.- To trzecia ofiara wody w ostatnich dniach na terenie regionu - podaje w komunikacie Polska Agencja Prasowa. Trwa policyjne śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Kolejne tragiczne wieści z województwa lubelskiego. Komisarz Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie przekazała w niedzielę (19.06.2022), że ze zbiornika wodnego w Pokrówce w powiecie chełmskim strażacy wydobyli w sobotę wieczorem (18.06.2022) ciało mężczyzny. - Po godzinie 21 przypadkowa kobieta zwróciła uwagę na pozostawiony przy brzegu ogólnodostępnego zbiornika wodnego plecak - przekazała policjantka. Niestety ziścił się czarny scenariusz. 

Czytaj też: 33-letni wędkarz utonął w rzece. W sobotę odnaleziono ciało mężczyzny

Mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Pokrówce. Wyłowili jego ciało

Świadek, który poinformował służby o niepokojącym odkryciu przeczuwał, że mogło stać się najgorsze. Na miejscu pojawili się strażacy, medycy i policja. Ci pierwsi wyłowili z wody ciało topielca. Rozpoczęło się śledztwo w tej sprawie. 

- Mężczyzna nie dawał oznak życia. Załoga karetki pogotowia stwierdziła jego zgon. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności jego utonięcia - wyjaśniła kom. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, cytowana przez PAP.

Fala utonięć na Lubelszczyźnie. Kolejna tragedia w regionie

W ostatnich dniach na terenie Lubelszczyzny utonęło jeszcze dwóch mężczyzn. W piątek wieczorem wyłowiono z jeziora Łukcze ciało 55-letniego wędkarza. Natomiast w sobotę popołudniu znaleziono zwłoki 33-latka, który zaginął w czwartek podczas łowienia ryb nad rzeką Wieprz w okolicy miejscowości Ciechanki Krzesimowskie. Rodzinom i bliskim zmarłych składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Topielec nad zalewem Zegrzyńskim