Wypadek

i

Autor: materiały policji / zdjęcie poglądowe Koszmarny wypadek na Lubelszczyźnie. Wjechał prosto na ciężarówkę! Mężczyzna nie żyje

Koszmarny wypadek na Lubelszczyźnie. Wjechał prosto na ciężarówkę! Mężczyzna nie żyje

2022-06-19 7:33

Lubelskie: Tragiczny wypadek w miejscowości Łuszczów Pierwszy (dk nr 82). Doszło tam do zderzenia "osobówki" z samochodem ciężarowym. Zginął 33-letni mężczyzna, który kierował pierwszym z pojazdów. Policja ustaliła już pierwsze szczegóły w tej sprawie.

Do tragicznego w skutkach wypadku na Lubelszczyźnie doszło w sobotę (18.06.2022) ok. godziny 23:00. Kierowcy musieli się mierzyć z gigantycznymi utrudnieniami, gdyż przez kilka godzin droga krajowa nr 82 na odcinku Lublin - Łęczna była zablokowana. Przedstawiciele miejscowej policji, cytowani przez dziennikarzy Polskiego Radia Lublin ustalili, że kierowca samochodu osobowego jadący w kierunku Łęcznej, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką. Nie miał żadnych szans na przeżycie.

Czytaj też: BMW zderzyło się z pociągiem osobowym. Kierowca i pasażerka auta uciekli

- 33-letni kierowca auta poniósł śmierć na miejscu. Podróżował sam. Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń. Był trzeźwy - czytamy na portalu radio.lublin.pl.

Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie. W Łuszczowie Pierwszym zginął mężczyzna

Rodzinie i bliskim 33-latka składamy wyrazy współczucia. Lokalny oddział GDKiA poinformował po godzinie 5:30, że zakończyły się utrudnienia. Policjanci apelują do kierowców i innych uczestników ruchu drogowego o ostrożność. Zachowajcie odpowiedni poziom koncentracji i zdejmijcie nogę z gazu. O ewentualnych problemach na drogach lokalnych przeczytacie w regionalnych oddziałach Super Expressu.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Śmiertelny wypadek podczas wymijania ciągnika. 40-latka nie żyje.