Wólka Zastawska: Makabra na DK 76. Śmiertelny wypadek

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne; KWP Lublin Wólka Zastawska: Makabra na DK 76. Śmiertelny wypadek

Wólka Zastawska: Makabra na DK 76. Śmiertelny wypadek

2021-08-11 20:28

Wólka Zastawska: Makabryczny wypadek na DK 76 na Lubelszczyźnie. W Wólce Zastawskiej doszło do zderzenia busa i motocykla. Kierowca jednośladu nie żyje. – Motocykl uderzył w bok busa. Motocyklista zginął na miejscu – informują policjanci. Po wypadku w Wólce Zastawskiej droga krajowa nr 76 jest zablokowana.

Makabryczny, śmiertelny wypadek w Wólce Zastawskiej. Zderzenie busa i motocykla skończyło się śmiercią kierowcy jednośladu. W środowy wieczór trasa w powiecie łukowskim na Lubelszczyźnie jest zablokowana. Na miejscu pracuje policja, która wyjaśnia okoliczności tragedii. Co tam się stało? Znamy pierwsze ustalenia. W miejscowości Wólka Zastawska na drodze krajowej nr 76 doszło do zderzenia busa i motocykla. Motocyklista poniósł śmierć na miejscu. Droga jest zablokowana – informuje Polska Agencja Prasowa. Według wstępnych ustaleń policji prawdopodobnie do wypadku doszło, gdy kierowca skręcającego w lewo busa wymusił pierwszeństwo na jadącym z naprzeciwka motocykliście. – Motocykl uderzył w bok busa. Motocyklista zginął na miejscu – mówi w rozmowie z PAP rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, kom. Andrzej Fijołek.

Zobacz też: Annopol. Był pijany jak bela! Traktorzysta uciekał przed policją

Lubelska olimpijka - Aleksandra Mirosław - z wizytą w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego

W środowy wieczór droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci kierują samochody objazdami. Jak informują przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia po wypadku w Wólce Zastawskiej na DK 76 mogą potrwać kilka godzin. W środowy wieczór kierowcy są zmuszeni do korzystania z objazdów wyznaczonych przez służby drogami lokalnymi przez miejscowości: Gózd – Tuchowicz – Ryżki.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie, jeżdżąc po polskich drogach?