Wnętrzne: MAKABRYCZNE odkrycie. ZWĘGLONE ciało 42-latka. Co tam się stało?!

i

Autor: KWP Lublin

Wnętrzne: MAKABRYCZNE odkrycie. ZWĘGLONE ciało 42-latka. Co tam się stało?!

2020-09-28 14:06

Makabryczne odkrycie w miejscowości Wnętrzne na Lubelszczyźnie. Strażacy znaleźli zwęglone ciało 42-latka. Mężczyzna prawdopodobnie zginął w pożarze własnego domu, ale dokładne okoliczności tragedii bada policja i prokuratura. Śledczy szukają dokładnej odpowiedzi na pytanie o to, co tam się stało.

W niedzielę przed południem policjanci i strażacy zostali powiadomieni o pożarze z miejscowości Wnętrzne (pow. łukowski) na Lubelszczyźnie. W pierwszym momencie nie spodziewali się, że finał będzie tak tragiczny.

Zobacz też: Koronawirus: Nowe przypadki COVID-19. FALA ZAKAŻEŃ w woj. lubelskim [NOWE DANE]

W wyniku zdarzenia drewniany budynek uległ niemal całkowitemu spaleniu – relacjonuje asp. Szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. – Podczas prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczej strażacy odnaleźli zwęglone ciało mieszkającego tam 42-latka.

Czy mężczyzna zginął od ognia, dymu, a może zmarł wcześniej? Odpowiedzi na te trudne pytania szukają teraz policjanci i prokuratorzy, którzy zajmują się sprawą. Trwające śledztwo ma pozwolić ustalić okoliczności, przyczyny i przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Super Raport 28.09 ( wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń oraz Marcin Kierwiński z PO)