Włodawa: Egzekucja w celi. Zatłukł więźnia taboretem

2021-07-30 16:58
Włodawa: Egzekucja w celi. Zatłukł więźnia taboretem
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/falco Włodawa: Egzekucja w celi. Zatłukł więźnia taboretem

Krwawa zbrodnia w Zakładzie Karnym we Włodawie na Lubelszczyźnie. W jednej z cel więzienia doszło do brutalnego morderstwa. To było jak egzekucja. 28-latek zatłukł więźnia taboretem. Zaatakował, gdy ofiara się odwróciła. Kamil potrzebował w sumie kilku minut, by zamordować Tomasza. Zabił po raz kolejny. Dlaczego to zrobił?!

Makabryczna egzekucja w celi Zakładu Karnego we Włodawie. 28-letni Kamil K. zatłukł innego więźnia taboretem. Wystarczyło kilka minut, by pozbawił Tomasza K. życia. Jak informuje Dziennik Wschodni – akt oskarżenia w sprawie zbrodni z listopada 2020 roku jest już gotowy. Ustalenia śledczych przybliżają makabryczne szczegóły brutalnego mordu w celi więzienia. Wkrótce rozpocznie się proces, a oskarżonemu recydywiście, który miał zabić po raz kolejny, grozi dożywocie. Dlaczego zatłukł kolegę „spod celi”? Kamil K. miał wykorzystać moment, gdy został w pięcioosobowym pomieszczeniu sam na sam z Tomaszem K. Gdy ten się odwrócił – miał skatować go metalowym taboretem. Tłukł stołkiem o głowę ofiary przez kilka minut, aż uszło z niego życie. Wtedy sam wezwał strażników. Gdy zajrzeli do celi, zobaczyli mężczyznę w kałuży krwi. Reanimacja nic nie dała. Kamil K. został zatrzymany.

Zobacz też: Strzały w centrum Lublina. Recydywista sięgnął po broń!

Policjanci CBŚP pomogli zatrzymać w Holandii członków gangu narkotykowego

Dlaczego 28-latek skatował współwięźnia metalowym taboretem? Dlaczego bestialsko zamordował go we wspólnej celi? Motyw jego działania pozostaje nieznany. Mężczyzna odsiadywał wyrok roku i dwóch miesięcy więzienia za kradzież z włamaniem. Dziennik Wschodni opisuje, że to nie pierwszy atak Kamila K. na innego więźnia. W lipcu ubiegłego roku napadł na innego współprowadzonego, oblewając go wrzątkiem z czajnika. Ofiara miała poparzoną twarz, szyję i bark. 28-latkowi grozi teraz dożywocie. To recydywista. Już wcześniej był karany za rozbój i… zabójstwo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE