Broń

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Skitterphoto

Strzały w centrum Lublina. Recydywista sięgnął po broń!

2021-07-29 13:11

Strzały w klubie w centrum Lublina! 56-letni recydywista sięgnął po broń i pociągnął za spust! Horror i sceny grozy w środku nocy w klubokawiarni w Lublinie. Mężczyzna wyciągnął rewolwer gazowy i zaczął strzelać. Był pijany, ale to go nie tłumaczy. Na sumieniu ma już sporo przewinień. W ubiegłym roku wyszedł z więzienia.

Sceny grozy rozegrały się w niedzielę przed północą. W klubokawiarni w centrum Lublina padły strzały! Jak się później okazało, to 56-letni recydywista sięgnął po broń, wycelował w kierunku jednego z gości lokalu i pociągnął za spust. Mężczyzna w ubiegłym roku wyszedł z więzienia. Wkrótce może tam trafić ponownie. Napastnik zaczął strzelać z rewolweru gazowego, ale na szczęście został obezwładniony przez obsługę lokalu. Na miejsce ruszyli policjanci. – Funkcjonariusze zatrzymali agresywnego 56-latka. W trakcie czynności wyszło na jaw, że mężczyzna podczas pobytu w lokalu nagle wyciągnął rewolwer gazowy, z którego bez powodu oddał strzały w kierunku innego klienta – informuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Mundurowi odebrali napastnikowi broń i amunicję. 56-letni rewolwerowiec był pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Zobacz też: Pawłówka: Przerażająca tragedia w lesie. 40-latek nie żyje

"Mam parowozownię pod domem". Piękne hobby pana Albina Kulika, emerytowanego kolejarza z Lublina

Kim jest napastnik i dlaczego zaczął strzelać z pistoletu gazowego w klubokawiarni w centrum Lublina? Nie znamy motywów jego działania, ale wiemy, że nie po raz pierwszy wszedł w konflikt z prawem. Mężczyzna ma sporo na sumieniu. – 56-latek okazał się być osobą karaną za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowi. Mężczyzna w ubiegłym roku opuścił zakład karny – informuje Gołębiowski. Usłyszał zarzuty posiadania bez wymaganego zezwolenia broni palnej w postaci rewolweru gazowego oraz narażenia na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w recydywie. Może mu grozić do ośmiu lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratury został aresztowany na okres trzech miesięcy. Na proces poczeka za kratami.

Strzały w centrum Lublina. Recydywista sięgnął po broń!

i

Autor: KWP Lublin 56-latek wyciągnął rewolwer i zaczął strzelać!
Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?