Włodawa: BANDYCI pobili w lesie 16-latkę! Skatowali ją KIJEM GOLFOWYM [ZDJĘCIA]

2020-05-15 12:15 mt
29-latka i jej młodszy wspólnik zatrzymani. Pobili w lesie 16-latkę
Autor: KWP Lublin/Pixabay/Arcaion 29-latka i jej młodszy wspólnik zatrzymani. Pobili w lesie 16-latkę

W ten sposób chcieli... wymusić oddanie długu! Przerażająca historia z Lubelszczyzny. We Włodawie bandyci pobili w lesie 16-latkę. Zawieźli ją tam siłą i skatowali kijem golfowym. Oprawcami była 29-letnia kobieta i jej zaledwie 19-letni kompan. Co tam się stało?!

Bandyci pobili w lesie 16-latkę! Sięgnęli po przemoc nie po raz pierwszy. Zgotowali nastolatce prawdziwe piekło. Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór. 19-letni kolega dziewczyny przyjechał do niej i zabrał do lasy w okolicach Włodawy... Wtedy się zaczęło!

Tam czekała na dziewczynę jej 29-letnia znajoma z 23-latkiem z Chełma. Kobieta twierdziła, że nastolatka jest jej winna 1000 złotych. By wymusić oddanie długu, szarpała 16-latkę za włosy oraz chwyciła za metalowy kij golfowy, którym zaczęła uderzać pokrzywdzoną po całym ciele – relacjonuje sierż. Elwira Tadyniewicz z włodawskiej policji.

Po wszystkim 29-latka kazała swojemu 19-letniemu wspólnikowi odwieźć nastolatkę do domu. Jej matka zadzwoniła na policję, a 16-latka trafiła pod opiekę lekarzy.

29-latka z Włodawy i 19-latek z Chełma zostali zatrzymani. – Kobieta jest podejrzana o stosowanie przemocy w celu wymuszenia wierzytelności oraz uszkodzenie ciała, natomiast jej 19-letni kolega o pomoc w tym przestępstwie – informuje Tadyniewicz.

23-latek z Chełma, który czekał na nastolatkę w lesie, został przesłuchany w charakterze świadka. Para odpowiedzialna za porwanie i pobicie nastolatki została objęta dozorem policji.

Zobacz też: PEDOFIL w Chełmie. Zboczeniec MOLESTOWAŁ dziewczynki? Miał... pomagać w remoncie

Oboje byli już notowani. Ona ma na swoim koncie przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, a on był notowany za pobicie. Teraz do tej „kolekcji” mogą dojść kolejne wyroki. Grozi im pięć lat więzienia.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Super Raport 14 V (goście: Kamiński, Simon)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.