Włamywacz ZAWINĄŁ SIĘ W DYWAN! Zaskakująca „kryjówka” złodzieja. Jak naleśnik!

2020-08-05 10:11 Marek Targoński
Włamywacz ZAWINĄŁ SIĘ W DYWAN! Zaskakująca „kryjówka” włamywacza. Jak naleśnik!
Autor: pixabay.com/drvce1/KWP Lublin

Był jak swojski naleśnik albo meksykańskie burrito! Złodziej, który zdecydował się „obrobić” dom w Michowie (woj. lubelskie), znalazł sobie zaskakującą kryjówkę. Czasu na myślenie miał niewiele, bo gdy był na miejscu zbrodni, do budynku weszła policja. Włamywacz zawinął się w dywan na strychu i czekał... A nuż się uda?

Nie udało się.

W poniedziałkowe popołudnie w Michowie (pow. lubartowski) włamywacz zawinął się w dywan. Jak on na to wpadł? Zaskakująca „kryjówka” okazała się jednak nieskuteczna.

Ktoś z sąsiadów zauważył, że w domu obok dzieje się coś dziwnego i zadzwonił na 112. Prawdopodobnie ktoś się tam włamał – powiedział zaniepokojony sąsiad. I miał rację. Na miejsce ruszyli policjanci.

Mundurowi zauważyli wybitą szybę w oknie. Funkcjonariusze, zachowując zasady bezpieczeństwa, weszli do środka sprawdzić, czy ktoś jest w środku – relacjonują lubartowscy policjanci.

Mundurowi sprawdzali kolejne pomieszczenia, a gdy nikogo w nich nie znaleźli, postanowili zajrzeć na strych domu. I to był strzał w dziesiątkę, bo tam odkryli... złodzieja, który sam zawinął się w dywan. W ten sposób chciał pozostać niezauważony.

Po odwinięciu dywanu oczom policjantów ukazał się 45-letni mieszkaniec powiatu lubartowskiego.

– Mężczyzna był już dobrze zanany policjantom, ponieważ wcześniej był notowany za podobne przestępstwa – przyznają mundurowi. 45-latek trafił za kraty, do policyjnego aresztu.

Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi mu kara 10 lat pozbawienia wolności.

Trzyletnia Klara CZYŚCI DOM Lewandowskich! Tak ZAMUROWAŁA Anię

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.