Ukrainiec ZADŹGAŁ dwóch rodaków! ZBRODNIA pod Puławami. Zrobił to dla pieniędzy?

2020-06-03 11:46 MTA
Ukrainiec ZADŹGAŁ dwóch rodaków! ZBRODNIA pod Puławami. Zrobił to dla pieniędzy?
Autor: KWP Lublin

Dobrosławów pod Puławami. To właśnie tam doszło do prawdziwej zbrodni. Jak ustalili śledczy, 36-letni Ukrainiec zadźgał dwóch swoich rodaków, a później ich okradł! Podwójne morderstwo nie ujdzie mu płazem. Siergiej S. wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu dożywocie. Opis zbrodni, której dokonał, jest przerażający!

Siergiej S. już wcześniej okradał swoich kolegów i rodaków. Tej nocy posunął się o krok dalej, przekroczył kolejną, makabryczną granicę. Zamordował dwóch towarzyszy. Brutalnie zadźgał ich nożem sprężynowym. Do zbrodni doszło w grudniu ubiegłego roku.

Zobacz: Puławy: To ON ZADŹGAŁ dwóch mężczyzn?! 36-letni Ukrainiec zatrzymany [ZDJĘCIA]

Zwłoki dwóch Ukraińców odnaleziono w gospodarstwie w Dobrosławowie pod Puławami na Lubelszczyźnie. Zamordowani pracowali tam – podobnie jak ich oprawca, Siergiej S. Mężczyzna został zatrzymany niedługo po dokonaniu zbrodni.

37-letni obecnie mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny. Jak ustalili śledczy, mężczyzna kilka dni przed morderstwem rodaków okradł innych Ukraińców pracujących w gospodarstwie. Swoich rodaków też zadźgał dla pieniędzy.

Na ich ciałach znaleziono liczne rany kłute – na szyi i klatce piersiowej. Morderca dźgał nożem wiele razy. Nawet przez chwilę nie zastanawiał się nad tym, co robi, działał mechanicznie.

Akt oskarżenia przeciwko 37-letniemu mężczyźnie wpłynął już do sądu. Ukraińcowi grozi dożywocie.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ TUTAJ!

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.