Wjechał w znak

i

Autor: KMP Chełm Znak reklamowy uderzył w idącą chodnikiem kobietę

Rejowiec Fabryczny: Uderzył w nią... reklamą! Co on narobił?! NIEWIARYGODNE!

2020-11-26 13:06

Co za fatalny zbieg okoliczności! W Rejowcu Fabrycznym pod Chełmem 82-letni kierowca vw polo zaparkował na grząskim trawniku i chcąc wyjechać z błota, ostro dodał gazu. Najwidoczniej nie znał możliwości niemieckiego auta, bo polo wyrwało jak z kopyta najpierw na chodnik, a potem uderzyło w tablicę reklamową. Konstrukcja przechyliła się i... uderzyła w idącą tamtędy 70-letnią kobietę. Kobieta trafiła do szpitala, kierowcą zaś zajęli się policjanci.

To się nazywa fatalny zbieg okoliczności. W środę mieszkaniec Rejowca Fabrycznego wyjechał swym polo do centrum miasteczka, żeby załatwić swoje sprawy. Z racji wieku, ma 82 lata, postanowił zaparkować jak najbliżej miejsca, dokąd zmierzał. Na swoje nieszczęście wybrał miejsce na trawniku. I to był pierwszy fatalny w swych skutkach wybór. Kiedy wrócił do auta, uznał, że nie wyjedzie z grząskiego terenu, normalnie, włączając pierwszy bieg i lekko dodając gazu...

Zobacz też: Tragedia pod Modliborzycami. Zginął straszną śmiercią, przygniotła go łyżka budowlana

Super Raport 26.11 (Goście: Jan Maria Jackowski - senator PiS oraz Sławomir Nitras - Platforma Obywatelska)

Wcisnął go do dechy! – Wskutek tego samochód z impetem uderzył w reklamę stojącą na chodniku. W wyniku uderzenia tablica reklamowa przechyliła się i uderzyła w 70-letnią kobietę – opowiada sierż. Angelika Głąb-Kunysz. – Piesza z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Starszy pan był przerażony tym, co zrobił. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.