Tragiczny pożar na Lubelszczyźnie. Znaleźli zwęglone zwłoki. Nie żyje 67-latek

i

Autor: ID 12019/cc0/pixabay Przyczyną pożaru prawdopodobnie było zapalenie się piecyka typu koza / zdjęcie ilustracyjne.

Tragiczny pożar na Lubelszczyźnie. Znaleźli zwęglone zwłoki. Nie żyje 67-latek

2022-05-28 9:44

W nocy z piątku na sobotę (27/28 maja) w miejscowości Gęś (powiat parczewski) wybuchł pożar drewnianego budynku gospodarczego. Kiedy na miejsce przybyli strażacy, płomienie objęły już cały obiekt. Niestety po ugaszeniu ognia, wewnątrz budynku znaleziono zwłoki 67-letniego mężczyzny. Przyczyna pożaru została już wstępnie ustalona.

Tragiczny pożar na Lubelszczyźnie. Znaleźli zwęglone zwłoki. Nie żyje 67-latek

W miejscowości Gęś (powiat parczewski) doszło w nocy z piątku na sobotę (27/28 maja) do tragicznego pożaruPłonął drewniany budynek gospodarczy, pokryty blachą. Na miejsce skierowano pięć zastępów straży pożarnej. W momencie ich przybycia płomienie opanowały już obiekt niemal w całości. Akcja gaśnicza trwała przez cztery godziny, niestety po jej zakończeniu ujawniono zwęglone zwłoki. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, śmiertelną ofiarą żywiołu jest 67-letni mężczyzna.

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że przyczyną pożaru było prawdopodobnie zapalenie się piecyka typu koza. Postępowanie w sprawie tragicznego zdarzenia prowadzi policja pod nadzorem prokuratury. 

PRZECZYTAJ: Chełm. Grupowy seks z naćpaną 14-latką. Sąd: To nie gwałt. Jest reakcja prokuratury

- Był to drewniany budynek gospodarczy, kryty blachą. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce zastali już pożar w fazie rozwiniętej, cały budynek był w ogniu. Po wejściu do wnętrza znaleziono zwęglone zwłoki 67-letniego mężczyzny - przekazał PAP mł. bryg. Marcin Babula z KOmendy Wojewódzkiej PSP w Lublin.

ZOBACZ: Wronów: Makabryczny finał wypadku na drodze. 78-latka nie żyje [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy wiesz, jak należy postępować w czasie pożaru?
Mężczyzna podpalił się pod sądem. Powodem zakaz widywania się z dzieckiem?