Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

i

Autor: lubelska policja Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

2022-04-25 14:26

W miejscowości Tomaszów Lubelski w niedzielę, 24.04.2022 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jak informuje policja, 26-letni kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu kierującemu audi, który następnie uderzył w znak drogowy i blok mieszkalny. Szczegóły poniżej.

W niedzielę, 25.04.2022 przed godziną 23.00 na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do kolizji, która wyglądała bardzo groźnie!

- Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 26-letni mieszkaniec Bełżca kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski kierującemu audi. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie audi z drogi, które następnie uderzyło w znak drogowy i zatrzymało się na pobliskim bloku mieszkalnym, powodując uszkodzenie elewacji budynku - przekazuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z KPP Tomaszów Lubelski.

Zobacz też: Nie żyje ks. prałat Jan Mitura. Był wieloletnim proboszczem Parafii św. Jadwigi w Lublinie

Dwie osoby potrzebowały pomocy medycznej, jednak - na szczęście - kierującemu i pasażerce z audi nic poważnego się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, okazało się, że byli trzeźwi.

- Policjanci na 26-letniego kierującego bmw za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli mandat karny w kwocie 5000 złotych oraz 6 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia. Apelujemy o bezpieczeństwo i rozwagę za kierownicą - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Zobacz również: Lubelskie. Na DK 17 zderzyły się osobówki. Nie żyje kierowca volkswagena, dzieci trafiły do szpitala

XVII Ogólnopolska i XXVIII Podkarpacka Parada Straży Wielkanocnych "Turki 2022" w Tryńczy
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?