Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

i

Autor: lubelska policja Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

Tomaszów Lubelski. Kierowca BMW wymusił pierwszeństwo. Dostał mandat 5 tys. zł

2022-04-25 14:26

W miejscowości Tomaszów Lubelski w niedzielę, 24.04.2022 doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Jak informuje policja, 26-letni kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu kierującemu audi, który następnie uderzył w znak drogowy i blok mieszkalny. Szczegóły poniżej.

W niedzielę, 25.04.2022 przed godziną 23.00 na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego z ulicą Kilińskiego w Tomaszowie Lubelskim doszło do kolizji, która wyglądała bardzo groźnie!

- Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 26-letni mieszkaniec Bełżca kierujący samochodem marki BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu 21-letniemu mieszkańcowi gminy Tomaszów Lubelski kierującemu audi. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie audi z drogi, które następnie uderzyło w znak drogowy i zatrzymało się na pobliskim bloku mieszkalnym, powodując uszkodzenie elewacji budynku - przekazuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z KPP Tomaszów Lubelski.

Zobacz też: Nie żyje ks. prałat Jan Mitura. Był wieloletnim proboszczem Parafii św. Jadwigi w Lublinie

Dwie osoby potrzebowały pomocy medycznej, jednak - na szczęście - kierującemu i pasażerce z audi nic poważnego się nie stało. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, okazało się, że byli trzeźwi.

- Policjanci na 26-letniego kierującego bmw za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym nałożyli mandat karny w kwocie 5000 złotych oraz 6 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na ich uszkodzenia. Apelujemy o bezpieczeństwo i rozwagę za kierownicą - informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska.

Zobacz również: Lubelskie. Na DK 17 zderzyły się osobówki. Nie żyje kierowca volkswagena, dzieci trafiły do szpitala

XVII Ogólnopolska i XXVIII Podkarpacka Parada Straży Wielkanocnych "Turki 2022" w Tryńczy
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE