Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Lubelskie. Na DK 17 zderzyły się osobówki. Nie żyje kierowca volkswagena, dzieci trafiły do szpitala

2022-04-24 18:51

Nie żyje kierowca volkswagena, który dzisiaj (24 kwietnia) po południu zderzył się z osobowym fordem na DK 17 w miejscowości Zakręcie. Niemieckim samochodem poruszały się jeszcze trzy inne osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 10 i 11 lat. Wszyscy trafili do szpitali. Odcinek DK 17 jest zablokowany w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi.

Lubelskie. Na DK 17 zderzyły się osobówki. Nie żyje kierowca volkswagena, dzieci trafiły do szpitala

Tragiczny wypadek w województwie lubelskim! Dzisiaj (24 kwietnia) około godz. 15.00 w miejscowości Zakręcie, pomiędzy Piaskami a Krasnymstawem doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek. Komisarz Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie poinformował Polską Agencję Prasową, że w kraksie ucierpiała cała czteroosobowa rodzina poruszająca się volkswagenem. 

Niestety nie udało się uratować życia kierowcy tego samochodu. Zmarł on po przewiezieniu do szpitala. W lecznicy przebywają pozostali pasażerowie volkswagena, w tym dwójka dzieci w wieku 10 i 11 lat. Dodatkowo podczas kraksy uszkodzony został pusty samochód osobowy, zaparkowany w zatoce dla autobusów. 

PRZECZYTAJ: Jasnowidz Jackowski w strasznej przepowiedni. Polskę czeka rozłam?! Kiedy to się stanie? Bardzo mroczna wizja przyszłości

Z informacji przekazanych PAP przez komisarza Wasilewskiego wynika, że DK 17 w miejscu wypadku jest obecnie całkowicie zablokowana. Trwają tam czynności zmierzające do ustalenia przebiegu tragicznego zdarzenia. Godzina likwidacji utrudnień nie jest jeszcze znana. Policja wyznaczyła objazdy drogami lokalnymi przez miejscowość Stężyca.  

ZOBACZ: Horror pod Lublinem. Zginął człowiek. Samochód zatrzymał się w rowie

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Tajemnicze zabójstwo w Kudowie Zdrój