Jasnowidz Jackowski

i

Autor: Krzysztof Jackowski, YouTube Jasnowidz Jackowski miał wizję! Przepowiada rok 2022! To, co zobaczył może przerazić!

Jasnowidz Jackowski w strasznej przepowiedni. Polskę czeka rozłam?! Kiedy to się stanie? Bardzo mroczna wizja przyszłości

2022-04-28 7:16

Jasnowidz Jackowski w swojej najnowszej przepowiedni mówił o tym, co czeka Polskę i Polaków. To bardzo mroczna wizja przyszłości. Jasnowidz kolejny raz wspomniał o podziale kraju na trzy części. Mówił także o tym, że ludzie będą uciekać z Polski. Co jeszcze zobaczył w swojej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski?

Krzysztof Jackowski swoimi przepowiedniami i wizjami przyszłości dzieli się ze słuchaczami za pośrednictwem swojego kanału na YouTube. To właśnie tam, podczas ostatniej audycji na żywo przekazał, kolejny raz, przepowiednię, w której zobaczył, że Polska będzie podzielona na trzy części, a ludzie będą uciekać ze swoich domów. Czy taka mroczna przyszłość czeka Polskę i Polaków? Co jeszcze zobaczył w swojej przepowiedni jasnowidz Jackowski?

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski zobaczył DWIE UKRAINY w swojej wizji przyszłości! Co stanie się za wschodnią granicą?!

Sprawdź: Pogoda. Majówka 2022. Jasnowidz Jackowski miał wizję! On już wie, jaka będzie pogoda. Wielu może być totalnie zaskoczonych

Najnowsza przepowiednia jasnowidza Jackowskiego

- Dziś w miarę krótka audycja na temat tego, co z Polską. Jak ja to czuję – rozpoczął swoją najnowszą wizję przyszłości jasnowidz Jackowski. - Drodzy państwo, przerażające jest to, jak słyszymy w mass mediach, czytamy jak to różni politycy jacyś z innych krajów, między innymi cytowany już przeze mnie generał Clark ze Stanów Zjednoczonych w CNN wypowiadał się, że istnieje zagrożenie, że Rosja może posłużyć się bronią masowej zagłady. Mało tego właśnie generał Clark zasugerował, że jest wielce prawdopodobne, że może coś takiego się wydarzyć na przykład, nie daj Bóg, na terenie naszego kraju, na terenie Polski. Przerażające jest to, co słyszymy, natomiast długo i wielokrotnie się nad tym zastanawiałem, czy naprawdę nam coś takiego zagraża? Chcę państwu powiedzieć coś takiego: już kiedyś dawno, kiedy mówiłem właśnie mojej córce jedno z tych zdań, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce będą bali się oddychać, czyli zrozumiałem, że pandemia to było to, że baliśmy się oddychać, potem ją troszeczkę odwołują i zaczyna się konflikt, napaść na Ukrainę. I wtedy też powiedziałem mojej córce: Monika, ludzie będą z Polski uciekać, kieruj się na Rumunię i Bułgarię. Poza tym, co waż,e w tamtym roku, kiedy zastanawiałem się nad dalszym ciągiem, co będzie w Polsce, wtedy mówiłem o tym wąskim pasku odciętym od reszty kraju na wschodniej granicy, ale powiedziałem, że później kojarzy mi się część Polski wyludniona. Poza tym powiedziałem, że Polska będzie podzielona na trzy. Mówiłem także o tym, że rząd zrzuci z siebie władzę – wspominał swoje wcześniejsze wizje przyszłości jasnowidz Jackowski. - Póki co rząd w jak najlepsze sobie rządzi, nic takiego nie ma miejsca, ale spokojnie czekamy, zobaczymy, co będzie się dalej działo. Kiedy skupiam się na temat obecnej sytuacji pewne rzeczy mi nie pasują. Nie mam takiego poczucia, żeby miało się w Polsce wydarzyć coś takiego, że mielibyśmy natychmiast stąd uciekać - mówił jasnowidz Jackowski.

Sprawdź swój najnowszy horoskop: Horoskop dzienny na wtorek, 26 kwietnia. Ten znak zodiaku zmierzy się z problemem, z którym nigdy dotąd nie miał do czynienia!

Dalsza część przepowiedni znajduje się pod galerią zdjęć z przepowiednią jasnowidza Jackowskiego: Ziści się najgorszy z koszmarów?! Jasnowidz Jackowski miał wizję. "Poderwane zostaną samoloty. Będzie alarm bojowy"

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?

Jasnowidz Jackowski w najnowszej przepowiedni już TEGO nie ukrywa! Ludzie będą uciekać z Polski!? Jesteśmy zagrożeni?

- Nie wydarzy się w moim poczuciu coś takiego fizycznie. Natomiast coś takiego może mieć miejsce i może być wywołana taka reakcja i ludzie mogą tak zareagować. Chciałbym, żeby mnie państwo dobrze zrozumieli. Uznałem, że muszę to państwu powiedzieć. Drodzy państwo, nie ulega wątpliwości, że od ponad już dwóch lat wokół nas, nie nazywajmy tego po imieniu, tylko zastanówmy się nad schematem naszego życia społecznego. W okół nas dzieją się bardzo dziwne rzeczy. W ciągu ostatnich dwóch lat zadawaliście mi wiele pytań. Nonsens gonił nonsens. Wydawało się to bardzo niespójne. W mediach było nam to jednym cięgiem mówione - mówił jasnowidz Jackowski. - I teraz mamy inną sytuację. Już nie jest to pandemia, a jest to rzeczywisty, poważny konflikt, gdzie codziennie słyszymy informacje na temat tego konfliktu. Zarazem dzieje się inna jeszcze rzecz, która jest powodem, tak nam mówią, powodem tego konfliktu, to znaczy kryzys. Kryzys jest bardzo wielki, ponieważ mamy dopiero pierwszy kwartał tego roku, a mamy już dwucyfrową inflację i co ciekawe nie dzieje się to tylko w Polsce. Musi się ciągle coś dziać, żebyśmy nie widzieli rzeczy podstawowej. Mianowicie tej, że na naszych oczach kryzys otwiera swoją buzię i ta buzia jest ogromna. Ten kryzys zaczyna rosnąć w siłę. I uwierzcie mi, że gdyby, daj Boże, dzisiaj nastąpił pokój na Ukrainie, czego im życzę, i gdyby gospodarki miały zacząć funkcjonować sprawnie, to ten kryzys będzie się odbijał co najmniej kilka lat, jeżeli nie kilkanaście. Ale nic nie zapowiada na to, miało się naprawiać. Idzie to wręcz w gorszą stronę. Premier Morawiecki powiedział, że najbliższe dwa kwartały będą fatalne w polskiej gospodarce i że mamy się spodziewać jeszcze bardziej fatalnych wyników. On tylko powiedział o najbliższych dwóch kwartałach, a jakby to miało by wglądać jakby to było dwa najbliższe lata? Wcale nie jest wykluczone, że tak właśnie będzie – powiedział jasnowidz Jackowski.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski miał wizję! Chodzi o wynalazki z przyszłości! Jak brzmi przepowiednia?

Jasnowidz Jackowski już TEGO nie ukrywa! Ludzie będą uciekać z Polski?! Jesteśmy zagrożeni?

Przeczytaj książkę Przemysława Lewickiego o jasnowidzu Jackowskim wydawnictwa Harde.

Możesz ją kupić TUTAJ.

Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki

i

Autor: HARDE Jasnowidz Jackowski, Przemysław Lewicki