Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski podaje datę zakończenia konfliktu. Złe informacje

i

Autor: TWITTER, PRZEMYSŁAW SZYSZKA/SUPER EXPRESS Wojna na Ukrainie. Jasnowidz Jackowski podaje datę zakończenia konfliktu. Złe informacje

Jasnowidz Jackowski powiedział, kiedy skończy się wojna na Ukrainie. Złe informacje

2022-03-07 6:36

Trwa wojna ja Ukrainie. W czwartek (24.02.2022) nad ranem na teren Ukrainy spadły pierwsze bomby. Rosjanie zaatakowali wiele regionów kraju równolegle. Bilans ofiar rośnie. W wyniku rosyjskiej inwazji zginęło na Ukrainie 352 cywilów, wśród nich było 14 dzieci. Rannych zostało 1684 osoby, w tym 116 dzieci (dane z poniedziałku, 28.02.2022). Rosjanie w cztery dni stracili 29 samolotów, 191 czołgów i 5,3 tys. ludzi. W niedzielę po południu Putin ogłosił postawienie w stan najwyższej gotowości bojowej siły odstraszania - ma chodzić o siły nuklearne. Czy to właśnie widział w swoich przepowiedniach Jasnowidz Jackowski, gdy od lat ostrzegał świat przed wojną? Czy spełni się jego wizja i wojna skończy się dopiero jesienią 2023 roku?

Wojna na Ukrainie. Przepowiednia Jasnowidza Jackowskiego

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego o wojnie na Ukrainie

Wojna na Ukrainie rozpoczęła się w czwartek (24.02.2022) około godziny 4 nad ranem. Dotychczas w wojnie zginęło 352 cywilów, wśród nich było 14 dzieci. Rannych zostało 1684 osoby, w tym 116 dzieci (dane z poniedziałku, 28.02.2022). Rosjanie w cztery dni stracili 29 samolotów, 191 czołgów i 5,3 tys. ludzi. Sytuacja za wschodnią granicą Polski z dnia na dzień staje się coraz bardziej napięta. To, co dzieje się na Ukrainie wielu z nas nie mieści się w głowie. Wizja toczącej się za ścianą wojny zjednoczyła Polaków, mieszkańców Unii Europejskiej i świata i wszyscy, ramię w ramię ruszyli na pomoc napadniętym Ukraińcom. Przeczytaj: Wyrwaliśmy ich z piekła wojny! Specjalna korespondencja naszych wysłanników z wojny w Ukrainie.

Jasnowidz Jackowski powiedział kiedy skończy się wojna na Ukrainie. Złe informacje

O wojnie, która miała wybuchnąć wielokrotnie w swoich przepowiedniach przyszłości mówi najbardziej znany w Polsce jasnowidz, Krzysztof Jackowski z Człuchowa. Już 2020 roku, w swojej wizji jasnowidz Jackowski powiedział:

- Już od dawna przewidywałem, że w 2020 roku może dojść do wielkiej wojny - mówi Jackowski. Wizjoner uspokaja jednak, że widmo konfliktu raczej nie zagości na polskiej ziemi. - Wiele się pisze, czy mówi o III wojnie światowej. To będzie duży konflikt, ale nie taki, żeby zginęło pół ludności świata – powiedział wtedy jasnowidz Jackowski.

W roku 2019 w swojej wielkiej wizji przyszłości jasnowidz Jackowski powiedział słowa, które wielokrotnie powtarzał:

- Powtarzam, przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać – ostrzegał w przepowiedni Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Bądź na bieżąco! WOJNA NA UKRAINIE 7.03.2022. Rosjanie ogłosili zawieszenie broni! [Relacja z wojny 7.03.2022]

Straszna wizja jasnowidza Jackowskiego. W co gra Putin? Widział też Wrocław, Wałbrzych i Ukrainę

W kwietniu 2021 roku jasnowidz Jackowski w trakcie swojej przepowiedni dotyczącej przyszłości mówił o tym, że we Wrocławiu i w Wałbrzychu może być niebezpiecznie.

- Pewne wydarzenia zaczynają pokazywać, że mamy do czynienia z czymś, na co musimy bardzo uważać. Uważam, że to jest pierwszy moment, kiedy można stawiać tezę zagrożenia bardzo poważnym konfliktem. Spróbuje powiedzieć o tym, bo ważne to jest, co się dzieje teraz – mówił wtedy jasnowidz Jackowski. - Każdy wie co się dzieje przy granicy ukraińskiej. Dużo wojska rosyjskiego jest wokół tej granicy. Są informacje, że Rosja zwiększa siły na Morzu Czarnym. Jest informacja, ze USA chce wysłać okręt militarny na Morze Czarne. Sprawa wydaje się prosta i klarowna, bo wydawać by się mogło, że Putin oszalał i w tak napiętej sytuacji, gdzie jesteśmy znękani zarazą, gdzie kryzysy nam zaczną doskakiwać. Już się tak dzieje z powodu obostrzeń i braku normalnego funkcjonowania gospodarek przynajmniej w Polsce i Europie, a tu nagle Putin się budzi i stawia duże ilości wojska i też maszynerii różnej przy granicach z Ukrainą. Sytuacja bardzo napięta i wydawać by się mogło lepiej być ostrożnym w takich konfliktach – mówił w kwietniu 2020 Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa.

Zobacz: Żołnierze z Ukrainy zwrócili się do Rosjan. Włosy stają dęba! "Macie prze***ne"

Co jeszcze zobaczył wtedy w swojej wizji jasnowidz Jackowski?

- Mam wrażenie, że Polska jest w pełnym stanie gotowości. W tamtym roku, jesienią, mówiłem, że widzę Polskę podzieloną. Mam wrażenie, że rejon Wrocławia i Wałbrzycha i coś będzie się działo na świecie, a Polska nie będzie wyalienowana z tego, mam wrażenie, że Polska się na to zgodziła się na pewne działania. Wschód Polski (Wałbrzych) i Dolny Śląsk – Wrocław- te rejony najbardziej niebezpiecznie mi się kojarzy. Nie wiem, dlaczego rejon Wałbrzycha. Może później tam się coś zacznie. Te rejony będą zaangażowane przez współdziałanie z tym, co się może dziać na świecie, czy blisko naszego kraju. Sytuacja w rejonie Morza Czarnego będzie się potęgowała - mówił co zobaczył w swojej wizji jasnowidz Jackowski.

Całą przepowiednię znajdziesz w naszej galerii poniżej

Wojna skończy się w 2023 roku? Jasnowidz Jackowski przepowiada przyszłość

W listopadzie 2020 jasnowidz Jackowski podczas audycji na żywo, w czasie której miał wizję przyszłości powiedział:

- Wschodnie granice od Polski, rejony Białorusi, Ukrainy, a też Turcja o której już wspominałem - mówił w swojej przepowiedni jasnowidz Krzysztof Jackowski. - Moje poczucie z 2019 roku, w którym mówiłem, że jest to ostatni normalny rok na świecie 2020 rok będzie pierwszym rokiem na świecie okresu 3,5-letniego, który w przyszłości nazwiemy wojną.

Czy faktycznie wojna skończy dopiero w 2023 roku? Miejmy nadzieję, że jasnowidz Jackowski się pomylił i dojdzie do tego niebawem.

Sprawdź: Ukraina. Najnowsze dane o wojnie w Ukrainie. Koszmar Putina się spełnia. Rosja ponosi ogromne straty

Jasnowidz Jackowski przepowiada grozę. Nadchodzą koszmarne czasy?
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?