Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

i

Autor: lubelska policja Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

2022-06-26 11:39

Makabrycznego odkrycia dokonano w Szczebrzeszynie (Lubelskie). Policjanci odnaleźli ciała dwóch mężczyzn w nieczynnym już zbiorniku na nieczystości - Obaj to mieszkańcy Szczebrzeszyna w wieku 64 i 39 lat - informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z lubelskiej policji. Okoliczności zdarzenia ustalają śledczy.

Dramatycznego odkrycia dokonano w sobotę (25.06.2022) w miejscowości Szczebrzeszyn w województwie lubelskim. Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w zbiorniku na nieczystości.

- W sobotę rodzina powiadomiła o zaginięciu 64-letniego mieszkańca Szczebrzeszyna. Ostatni raz bliscy widzieli go w piątek. W godzinach przedpołudniowych wspólnie z kolegą spożywał alkohol, po tym obaj wyszli z domu. Do chwili zgłoszenia zaginięcia nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną - podaje informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z lubelskiej policji.

Zobacz również: Zamość. Ciało 17-latka wyłowiono z zalewu miejskiego. Dramatyczny finał poszukiwań

Rozpoczęto poszukiwania. Mężczyzny szukali miejscowi policjanci oraz mundurowi z Zamościa. Niestety, akcja poszukiwawcza 64-latka zakończyła się tragicznie.

- Mężczyznę odnaleziono w nieczynnym zbiorniku na nieczystości znajdującym się na terenie posesji, gdzie mieszkał. W zbiorniku tym odnalezione zostało również ciało jego znajomego – 39-latka ze Szczebrzeszyna, z którym dzień wcześniej spożywał alkohol i razem wyszli z domu - informuje Dorota Krukowska – Bubiło.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu wykonali czynności procesowe. Ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz również: Krasnystaw: Pijany kierowca TIR-a wypadł z kabiny! Wiózł potężny ładunek

Użądliły go trzy osy. Umierał na moich oczach - relacja sąsiada
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE