Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

i

Autor: lubelska policja Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

Szczebrzeszyn. Znaleziono dwa ciała. Zwłoki leżały w zbiorniku na nieczystości

2022-06-26 11:39

Makabrycznego odkrycia dokonano w Szczebrzeszynie (Lubelskie). Policjanci odnaleźli ciała dwóch mężczyzn w nieczynnym już zbiorniku na nieczystości - Obaj to mieszkańcy Szczebrzeszyna w wieku 64 i 39 lat - informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z lubelskiej policji. Okoliczności zdarzenia ustalają śledczy.

Dramatycznego odkrycia dokonano w sobotę (25.06.2022) w miejscowości Szczebrzeszyn w województwie lubelskim. Ciała dwóch mężczyzn znaleziono w zbiorniku na nieczystości.

- W sobotę rodzina powiadomiła o zaginięciu 64-letniego mieszkańca Szczebrzeszyna. Ostatni raz bliscy widzieli go w piątek. W godzinach przedpołudniowych wspólnie z kolegą spożywał alkohol, po tym obaj wyszli z domu. Do chwili zgłoszenia zaginięcia nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną - podaje informuje starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło z lubelskiej policji.

Zobacz również: Zamość. Ciało 17-latka wyłowiono z zalewu miejskiego. Dramatyczny finał poszukiwań

Rozpoczęto poszukiwania. Mężczyzny szukali miejscowi policjanci oraz mundurowi z Zamościa. Niestety, akcja poszukiwawcza 64-latka zakończyła się tragicznie.

- Mężczyznę odnaleziono w nieczynnym zbiorniku na nieczystości znajdującym się na terenie posesji, gdzie mieszkał. W zbiorniku tym odnalezione zostało również ciało jego znajomego – 39-latka ze Szczebrzeszyna, z którym dzień wcześniej spożywał alkohol i razem wyszli z domu - informuje Dorota Krukowska – Bubiło.

Na miejscu pracowali policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Zamościu wykonali czynności procesowe. Ciała mężczyzn zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Śledczy ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Zobacz również: Krasnystaw: Pijany kierowca TIR-a wypadł z kabiny! Wiózł potężny ładunek

Użądliły go trzy osy. Umierał na moich oczach - relacja sąsiada
Sonda
Jak oceniasz pracę polskiej policji?