Świdnik: Gdzie jest Kamila Siedlecka? 26-latka ZAGINĘŁA ponad 1,5 roku temu! Apel policji

2020-08-14 10:30 Marek Targoński
Świdnik: Gdzie jest Kamila Siedlecka? 26-latka ZAGINĘŁA ponad 1,5 roku temu! Apel policji
Autor: KWP Lublin

Co się z nią stało?! Ważny apel policji o pomoc w poszukiwaniach mieszkanki Świdnika. Gdzie jest Kamila Siedlecka? 26-latka zaginęła ponad 1,5 roku temu. Co się z nią stało? Policja przyznaje, że żaden z badanych dotąd śladów nie doprowadził do odnalezienia młodej kobiety. Przyjrzyjcie się i podajcie dalej.

Gdzie jest 26-letnia Kamila Siedlecka ze Świdnika? Zaginęła ponad 1,5 roku temu, w listopadzie 2018 r. Co się z nią stało? Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły efektów. Policja po raz kolejny apeluje o pomoc w odnalezieniu Kamili Siedleckiej.

Kobieta wyszła z domu 27 listopada 2018 r. i od tamtej pory nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną – informuje asp. Elwira Domaradzka z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Dzień później, 28 listopada, rozpoczęła się akcja poszukiwawcza. Trwa do dzisiaj, choć – jak przyznają policjanci – bez pozytywnych efektów. Stąd kolejny apel o pomoc w odnalezieniu młodej kobiety i rozwiązaniu tej sprawy.

Zweryfikowane do chwili obecnej ustalenia oraz wszelkie sygnały, które uzyskali dotychczas policjanci, nie doprowadziły do odnalezienia kobiety – przyznaje Domaradzka.

Funkcjonariusze proszą o kontakt i pomoc wszystkie osoby, które wiedzą coś o okolicznościach zniknięcia lub obecnym losie 26-latki. Poszukiwania koordynują mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku – tel. (81) 749 42 10 lub 112.

Dziennikarz TVP rozrzuca śmieci w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.