Sosnówka. ZABIŁA GO puszka sprayu! Pojemnik EKSPLODOWAŁ. Koszmarny wypadek!

i

Autor: KWP Lublin/SE

Sosnówka. ZABIŁA GO puszka sprayu! Pojemnik EKSPLODOWAŁ. Koszmarny wypadek!

2021-04-13 14:50

Koszmarny wypadek w garażu na terenie gminy Sosnówka (pow. bialski) na Lubelszczyźnie. Puszka sprayu zabiła 30-latka! Pojemnik, podgrzewany na niewielkim piecyku, w pewnym momencie eksplodował. Młody mężczyzna został poważnie ranny. Niestety, reanimacja nic nie dała. Co tam się stało? Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku w gminie Sosnówka.

Zabiła go puszka sprayu! Wstrząsająca tragedia w gminie Sosnówka (pow. bialski) na Lubelszczyźnie. Pojemnik, podgrzewany na piecu, eksplodował. Coś strasznego! Do tragedii doszło w poniedziałkowe popołudnie, około godz. 14.00 na jednej z posesji w gminie Sosnowica. Teraz policjanci pracują nad zbadaniem i wyjaśnieniem dokładnych okoliczności koszmarnego wypadku.

Zobacz też: Końskowola: Śmiertelny wypadek. 19-latka NIE ŻYJE! ZWĘGLONE ZWŁOKI w płonącym aucie

30-letni mieszkaniec posesji, wykonując prace w swoim warsztacie samochodowym, podgrzewał na metalowym piecu puszkę z zawartością rozcieńczalnika w sprayu. W pewnym momencie puszka eksplodowała, raniąc mężczyznę. Pomimo prowadzonej reanimacji 30-latek zmarł – informuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Niepozorna czynność skończyła się niewyobrażalną i nieodwracalną tragedią! Koszmar.

Na miejscu wypadku pracowali policjanci dochodzeniowo-śledczy, wykonali czynności procesowe mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego tragicznego zdarzenia – informuje Salczyńska-Pyrchla. – Postępowanie w tej sprawie pod nadzorem prokuratora prowadzą wiszniccy policjanci.

Super Raport 13.04 (Goście: Andrzej Sośnierz - Porozumienie, Michał Kamiński - PSL-KP, Zbigniew Ćwiąkalski - adwokat) Sedno Sprawy: Jan Grabiec