SKATOWANY NIEMOWLAK trafił do szpitala. Tajemnicza ZBRODNIA w Lublinie

i

Autor: Pixabay/RitaE

SKATOWANY NIEMOWLAK trafił do szpitala. Tajemnicza ZBRODNIA w Lublinie

2021-01-29 12:09

Jak można zrobić coś takiego? To prawdziwa zbrodnia! Doszło do niej w Lublinie. Do tutejszego Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego trafił skatowany niemowlak. Dziecko ma zaledwie pięć tygodni, a już przeżyło prawdziwe piekło! Rodzice malucha zostali zatrzymani. Śledczy nie zdradzają szczegółów tajemniczej sprawy.

Czy to rodzice odpowiadają za obrażenia, jakich doznał 5-tygodniowy niemowlak? Skatowany maluch w czwartek trafiło do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie – informuje Kurier Lubelski. Obrażenia, jakich doznał niemowlak, wskazują na pobicie.

Policja i prokuratura nie komentują sprawy. Na tym etapie śledztwa w całej sprawie więcej jest pytań niż odpowiedzi. Co wiemy? Dziecko trafiło do szpitala w czwartek. Miało poważne obrażenia. Lekarze nie mieli wątpliwości – od razu zawiadomili policję.

Zobacz też: Lublin: ŚMIERĆ na nielegalnym weselu. 50-latek ZGINĄŁ przez recydywistę? [NOWE FAKTY]

Zatrzymane zostały dwie osoby – to matka dziecka i jej partner. Pochodzą z Bułgarii – informują media. Czy to oni odpowiadają za skatowanie niewinnego i bezbronnego dziecka? Maluch ma zaledwie pięć tygodni, a już przeżył prawdziwe piekło! Nie wiadomo, jaki jest stan dziecka. Obrażenia, z jakimi trafił pod opiekę lekarzy z USD, były bardzo poważne. Dziecko miało m.in. urazy głowy.

Jaki potwór zgotował taki los bezbronnemu niemowlakowi? Śledczy intensywnie szukają odpowiedzi, ale na wstępnym etapie śledztwa nie zdradzają jego szczegółów i nie informują o postępach. Więcej informacji na ten temat już wkrótce w naszym serwisie.

Express Biedrzyckiej - Krzysztof Bosak: Wiem co czuje kobieta w ciąży z chorym dzieckiem