Wypadek samochodowy

i

Autor: Pixabay Groźny wypadek w Kocku. Doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 9 osób. 7 z nich trafiło do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci.

Siedem osób w szpitalu po wypadku w Kocku! Zablokowana droga krajowa nr 48 [AKTUALIZACJA]

2021-06-20 20:15

Groźny wypadek w Kocku (woj. lubelskie). Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Podróżowało w nich w sumie 7 osób. Wszyscy trafili do szpitala. Wśród nich jest troje dzieci. W miejscu wypadku droga krajowa nr 48 została zablokowana. Wyznaczono objazd drogą serwisową.

Jak informuje lubelska policja, 7 osób przewiezionych zostało do szpitala po zderzeniu w niedzielę dwu pojazdów na drodze nr 48 w Kocku w woj. lubelskim.

Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w Kocku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 48 z ulicami Łukowską i Warszawską. - Kobieta kierująca samochodem volvo wyjeżdżała z podporządkowanej ul. Warszawskiej, nie ustąpiła pierwszeństwa, doszło do zderzenia z toyotą jadącą drogą krajową nr 48 – powiedziała podkomisarz Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W miejscu wypadku droga krajowa nr 48 została zablokowana. Wyznaczono objazd drogą serwisową.

Wypadek w Kocku [AKTUALIZACJA]

Volvo podróżowali rodzice z dwójką dzieci w wieku 6 i 11 lat, a toyotą małżeństwo z dzieckiem w wieku 11 lat. Wszyscy zostali zabrani do szpitali, ich życiu nie zaraża niebezpieczeństwo – dodała policjantka. Początkowo Kamola podawała, że w obu autach podróżowało 9 osób.

Droga krajowa nr 48 miejscu wypadku była zablokowana przez około 3,5 godziny. Ruch odbywał się objazdem, drogą serwisową.

Trasa S8 wypadek samochodu ciężarowego z osobową Skodą