QUIZ. Co jest większe? Zaskakująco trudny test, choć tylko dwie możliwości. Komplet punktów jest prawie nieosiągalny

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/ThomasWolter QUIZ. Co jest większe? Zaskakująco trudny test, choć tylko dwie możliwości. Komplet punktów jest prawie nieosiągalny

QUIZ. Co jest większe? Zaskakująco trudny test, choć tylko dwie możliwości. Komplet punktów jest prawie nieosiągalny

2022-04-15 21:00

Co jest większe? Która z liczb albo która z monet? Sprawdź swoją wiedzę, spostrzegawczość i… intuicję! To zaskakująco trudny test, choć do wyboru masz tylko dwie możliwości. To oznacza 50 proc. szans na trafienie. Komplet punktów jest jednak prawie nieosiągalny. Na najwyższe noty zasłużą tylko uważni i rozważni. Sprawdź się i rozwiąż quiz: Co jest większe?

Co jest większe: Polska czy Ukraina; kartka A4 czy karta A3? Proste pytania? Żadne wyzwanie? Tylko pozornie! Nie wszystkie pytania będą tak łatwe, choć w każdym z nich chodzi tylko o jedno – wskazanie, co jest większe. Pytamy więc o miasta, państwa, liczby czy jednostki miary.

Dla wielu śmiałków ten test jest zaskakująco trudny, choć do wyboru są tylko dwie możliwości, dwie opcje. To oznacza 50 proc. szans na trafienie. Można nawet strzelać! Komplet punktów dla wielu osób jest nieosiągalny. A Ty? Dasz radę? Sprawdź swoją wiedzę, spostrzegawczość, intuicję i… szczęście. Rozwiąż quiz: Co jest większe?

QUIZ. Co jest większe? Zaskakująco trudny test, choć tylko dwie możliwości. Komplet punktów jest prawie nieosiągalny

Pytanie 1 z 12
Co jest większe: kartka w rozmiarze A4 czy kartka w rozmiarze A3?

Ile punktów udało Ci się uzyskać w naszym quizie? Ci, którzy mają komplet prawidłowych odpowiedzi, mogą być z siebie naprawdę dumni! To nie było łatwe zadanie. Pochwal się wynikiem wśród znajomych i w mediach społecznościowych i zachęć innych do rozwiązania tego quizu.

Dziś pytamy o to, co jest większe. Pozornie proste pytanie, ale udzielenie prawidłowej odpowiedzi nie zawsze jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać. Gdy w grę wchodzą ułamki czy rozmiar miast, czy państw – sprawy zaczynają się komplikować!

Jeśli lubisz quizy, zagadki, trudne pytania i łamigłówki oraz testy wiedzy, sprawdź też te propozycje:

QUIZ. Jesteś prawdziwym katolikiem? Test wiedzy o Kościele. 100 proc. to cud!

QUIZ. Dokończysz ten wiersz? Same klasyki. Pamiętasz je ze szkoły?

QUIZ: Szkolne lektury – kto je napisał? Pamiętasz tych autorów?

QUIZ. Co to za lekarz? Kosmiczne nazwy specjalizacji. Rozszyfrujesz je?

Ukraińskie pisanki w Lublinie. Trwa wystawa Muzeum Pisanki z Kołomyi