Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

2021-09-16 12:52
Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Pavlofox Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

Horror w Puławach. 72-letni mieszkaniec miasta zrobił to własnej żonie – po raz kolejny. To zwykły recydywista. Ma już swoje lata, ale życie (i wcześniejsze kary) niewiele go nauczyło. Zgotował jej piekło: znęcał się psychiczne i fizycznie, wyzywał i wyganiał z domu. Po pijaku wszczął kolejną awanturę.

72-letni mieszkaniec Puław został tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy – podaje PAP. Ma już swoje lata, ale na starość w ogóle się nie uspokoił. Po raz kolejny będzie odpowiadał za to samo, skandaliczne przestępstwo. Zamienił życie swojej żony w prawdziwe piekło. Teraz znów jej to zrobił. Najbliższe miesiące (a może i lata) spędzi za kratami. Został aresztowany. Jaką karę powinien teraz ponieść, by okazała się skuteczna?

Zobacz też: Dworzec Metropolitalny w Lublinie wychodzi z ziemi. Zobacz! [ZDJĘCIA]

Jak informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Puławach, we wtorek Sąd Rejonowy w Puławach aresztował 72-letniego mieszkańca Puław na trzy miesiące za znęcanie się nad rodziną. Wkrótce prawdopodobnie stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał w warunkach recydywy, a to może oznaczać dla niego jeszcze surowszy wyrok.

Raport z Anteny 16.09

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, kiedy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Puławach. – Osoba zgłaszająca informowała, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę swojej żonie, wyzywa ją słowami wulgarnymi i wygania ją z domu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali małżonkę w domu. Mężczyzna był nietrzeźwy i został zatrzymany – relacjonuje Rejn-Kozak.

72-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad żoną. – Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy, bo okazało się, że odbywał już karę za takie samo przestępstwo – dodała Rejn-Kozak, cytowana przez PAP. Szkoda tylko, że wcześniejsza kara niczego go nie nauczyła.

Sonda
Czy kary za przemoc domową powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE