Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

i

Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/Pavlofox Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

Puławy: Zrobił to własnej żonie! Recydywista zgotował jej piekło

2021-09-16 12:52

Horror w Puławach. 72-letni mieszkaniec miasta zrobił to własnej żonie – po raz kolejny. To zwykły recydywista. Ma już swoje lata, ale życie (i wcześniejsze kary) niewiele go nauczyło. Zgotował jej piekło: znęcał się psychiczne i fizycznie, wyzywał i wyganiał z domu. Po pijaku wszczął kolejną awanturę.

72-letni mieszkaniec Puław został tymczasowo aresztowany za znęcanie się nad rodziną. Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy – podaje PAP. Ma już swoje lata, ale na starość w ogóle się nie uspokoił. Po raz kolejny będzie odpowiadał za to samo, skandaliczne przestępstwo. Zamienił życie swojej żony w prawdziwe piekło. Teraz znów jej to zrobił. Najbliższe miesiące (a może i lata) spędzi za kratami. Został aresztowany. Jaką karę powinien teraz ponieść, by okazała się skuteczna?

Zobacz też: Dworzec Metropolitalny w Lublinie wychodzi z ziemi. Zobacz! [ZDJĘCIA]

Jak informuje podkomisarz Ewa Rejn-Kozak z biura prasowego Komendy Powiatowej Policji w Puławach, we wtorek Sąd Rejonowy w Puławach aresztował 72-letniego mieszkańca Puław na trzy miesiące za znęcanie się nad rodziną. Wkrótce prawdopodobnie stanie przed sądem, gdzie będzie odpowiadał w warunkach recydywy, a to może oznaczać dla niego jeszcze surowszy wyrok.

Raport z Anteny 16.09

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem, kiedy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Puławach. – Osoba zgłaszająca informowała, że nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę swojej żonie, wyzywa ją słowami wulgarnymi i wygania ją z domu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zastali małżonkę w domu. Mężczyzna był nietrzeźwy i został zatrzymany – relacjonuje Rejn-Kozak.

72-latek trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty psychicznego oraz fizycznego znęcania się nad żoną. – Mężczyzna będzie odpowiadał w warunkach recydywy, bo okazało się, że odbywał już karę za takie samo przestępstwo – dodała Rejn-Kozak, cytowana przez PAP. Szkoda tylko, że wcześniejsza kara niczego go nie nauczyła.

Sonda
Czy kary za przemoc domową powinny być wyższe?