Przejechała po leżącym mężczyźnie i UCIEKŁA. DRAMAT w Raciborowicach

i

Autor: mat. policji

Przejechała po leżącym mężczyźnie i UCIEKŁA. DRAMAT w Raciborowicach

2020-12-15 12:48

Do tragedii doszło w miejscowości Raciborowice (powiat chełmski). Według informacji podanych przez policję ) kierująca audi 33-latka prawdopodobnie przejechała leżącego na jezdni 52 - letniego mężczyznę. Życia poszkodowanego nie udało się uratować. Kobieta odjechała z miejsca zdarzenia.

Dramat rozegrał się wczoraj (poniedziałek, 14 grudnia) przed godziną 17:00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego. Policjanci wstępnie ustalili, że  52 latka z gminy Białopole przejechała samochodem audi 33 letnia kobieta z gminy Uchanie. Niestety, mężczyzny nie udało się uratować.

- Kobieta odjechała z miejsca tłumacząc się, że była przekonana, iż przejechała zwierzę leżące na jezdni. Po czasie jednak wróciła żeby się upewnić. 33 latka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Kobieta była trzeźwa. - informuje sierżant Angelika Głąb-Kunysz z lubelskiej policji.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds