Kierowca był pijany

i

Autor: KWP Lublin Miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie

Szok! Miał TRZY PROMILE i jechał do pracy. Trudno uwierzyć w to, co chciał robić

2020-12-15 11:56

Nie wiadomo, jak wyobrażał sobie dzień pracy 46-latek spod Krasnegostawu, którego do kontroli drogowej zatrzymali policjanci ruchu drogowego. Mężczyzna był taki pijany, że kurczowo trzymał się kierownicy, inaczej najpewniej padłby w kabinie jak długi. Miał prawie trzy promile alkoholu i w takim stanie wybierał się do pracy. A pracował jako... kierowca zawodowy i tego dnia miał jechać za granicę! Stracił już prawo jazdy i zajęcie, a grozi mu do dwóch lat więzienia.

Policjanci krasnostawskiej drogówki patrolowali rankiem 14 grudnia okolice Łopiennika Górnego. To ruchliwa trasa wiodąca z Lublina w stronę Zamościa i dalej, do granicy z Ukrainą. Tuż po godzinie 9.00 rano zauważyli jadącego w dość osobliwy sposób citroena. Zatrzymali auto do kontroli.

– Mundurowi od razu wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Po zbadaniu alkomatem okazało się, że 46-latek miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie – opowiada mł. asp. Jolanta Babicz z policji w Krasnymstawie.

Kompletnie pijany przejechał w takim stanie kilkadziesiąt kilometrów, mieszka bowiem pod Zamościem! To jeszcze nic. Jak się okazało, mężczyzna jechał do pracy. A pracuje jako... zawodowy kierowca! Miał wykonywać kurs za granicę.

Zobacz też: Międzyrzec Podlaski: Z NOŻEM na nastolatków! STERRORYZOWALI ich dla… kilku złotych

Super Raport 14.12 (Goście: Witold Waszczykowski - eurodeputowany PiS, były szef MSZ oraz Paweł Kowal - Koalicja Obywatelska)

Dzięki działaniom mundurowych kolejny nietrzeźwy kierowca został wyeliminowany z ruchu. 46-latek stracił już prawo jazdy. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: Nakrył żonę z jej byłym! KRWAWY FINAŁ miłosnego trójkąta w Lublinie [ZDJĘCIA]