Międzyrzec Podlaski: Z NOŻEM na nastolatków! STERRORYZOWALI ich dla… kilku złotych

i

Autor: KWP Lublin

Międzyrzec Podlaski: Z NOŻEM na nastolatków! STERRORYZOWALI ich dla… kilku złotych

2020-12-15 18:43

Coś strasznego! Dwóch bandytów sterroryzowało nożem grupę nastolatków w Międzyrzecu Podlaskim. Chcieli pieniędzy, a ostatecznie zadowolili się… dziewięcioma złotymi. Najbliższe miesiące spędzą za kratkami. Grozi im wieloletnia odsiadka.

Z nożem w ręku postanowili „poprosić” o papierosy albo pieniądze. Bandyci z Międzyrzeca Podlaskiego w piątek sterroryzowali grupkę nastolatków.

Sprawcy, grożąc nożem, zażądali od nastolatków papierosów. W obawie o swoje zdrowie młodzi ludzie nie mając papierosów oddali posiadane pieniądze. Była to kwota dziewięciu złotych – relacjonuje kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Zobacz też: Lubelskie: TO TU będą szczepić na koronawirusa! Jest pierwsza LISTA SZPITALI węzłowych

Moda choinkowa 2020. Nasi reporterzy odwiedzili świąteczny bazarek w Lublinie.

Minęło półtorej godziny i nastolatkowie znów zauważyli napastników. Wtedy postanowili powiadomić policję. 32- i 33-letni mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski zostali zatrzymani.

Zobacz też: Nakrył żonę z jej byłym! KRWAWY FINAŁ miłosnego trójkąta w Lublinie [ZDJĘCIA]

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Odpowiadać będą za przestępstwo rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wczoraj Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu – informuje Salczyńska-Pyrchla.

Napastnicy najbliższe miesiące spędzą za kratami. Tam poczekają na proces. Może im grozić wieloletnia odsiadka – nawet 15 lat więzienia.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!