Nakrył żonę z jej byłym! KRWAWY FINAŁ miłosnego trójkąta w Lublinie [ZDJĘCIA]

2020-12-15 16:55

Kiedy ją ujrzał, Przemysław J. (32 l.) z Lublina był przekonany, że złapał Pana Boga za nogi, a ich miłość przyćmi romantyczne historie rodem z Hollywood. Monika J. (30 l.), kobieta po przejściach, matka kilkuletniej dziewczynki, uciekła od partnera-oprawcy i już po kilku tygodniach zamieszali razem i wzięli ślub! Stara miłość nie rdzewieje – mężczyzna przekonał się o tym dobitnie, nakrywają swą niekompletnie ubraną żonę pod namiotem z Tomaszem Ł. (33 l.). Zdaniem śledczych, Przemysław J. chciał drewnianą pałką zabić rywala.

Przyszli małżonkowie poznali się przypadkiem w lipcu 2019 roku na Placu Wolności w centrum Lublina. Od razu zaiskrzyło. Monika J. opierając głowę na muskularnych ramionach Przemka, opowiadała mu, jak podle czuje się w związku z Tomaszem Ł., z którym ma 9-letnią córkę. Mężczyzna miał się nad nią znęcać, a ona uciekła z domu. – Jeszcze tego samego dnia zostaliśmy parą – wspominał później Przemysław J.

Połączyło ich uczucie tak namiętne i głębokie, że konkubinat zdał się im rzeczą nieznośną. – Poznaliśmy się 25 czerwca, a już 17 sierpnia wzięliśmy ślub. Kilkanaście dni wcześniej zamieszkaliśmy razem.

Zobacz też: Szok! Miał 3 promile i jechał autem do pracy. Trudno uwierzyć w to, co chciał robić

Kuszenie na szczepienie? Jak Polacy reagują na rządowe udogodnienia w sprawie antycovidowych szczepionek. Sprawdziliśmy to w Lublinie

Szybko jednak okazało się, że nawet w tak cudownej materii, jaką był ich związek, znalazło się kilka skaz. Właściwie jedna: Tomasz Ł., który ani myślał zrezygnować ze swej Moniki i córki. Coraz większa obecność ex w życiu małżonki doprowadzała Przemysława J. do szewskiej furii.

Latem 2020 jej eskapady jeszcze się nasiliły. – Wiedział, że są u nas kłótnie przez to. Monika co sobotę znikała z domu – żonkoś nie mógł się pogodzić ze świadomością, że jego wybranka zamiast z nim, jeździ na kompleks basenów nad Zalewem Zemborzyckim z córką i byłym partnerem. Co więcej, zaczęli tam nocować w namiocie rozstawionym na trawniku. Tak też było feralnego piątku.

Zobacz też: Przejechała po leżącym mężczyźnie i UCIEKŁA. DRAMAT w Raciborowicach

Monika J. obiecała mężowi, że spędzą sobotę razem. Miała wyjść na chwilę z domu. Kiedy mężczyzna obudził się rano, jego żony nie było w łóżku. Wczesnym rankiem wsiadł więc w autobus i pojechał nad Zalew Zemborzycki. W jednym z namiotów usłyszał głos wiarołomnej żony. Szybko pokonał zamki namiotu. Odsłonił kołdrę. Byli we trójkę.

– Monika miała na sobie pomarańczową sukienkę, ale nie miała majtek – tłumaczył na sali sądowej, dlaczego wpadł we wściekłość. – Uderzyłem kilka razy Tomka w twarz. Polała się krew. Odpuściłem, kiedy ona zasłoniła go własnym ciałem.

– Żadnego seksu nie było – zapewniał przed sądem Tomasz Ł. Przerażona córka pary uciekła po pomoc. Kiedy napastnik zorientował się, że za chwilę przyjedzie policja, oddalił się z miejsca. Mundurowi zatrzymali go u kolegi. Był pijany.

Jak ustalili śledczy, oprócz pięści Przemysław J. miał użyć także pałki i noża, który przykładał do szyi Tomasza Ł., grożąc mu śmiercią. – W emocjach coś tam powiedziałem, ale nie pamiętam co – przyznał. Do użycia pałki i noża, mimo że są na nich jego ślady, się nie przyznaje. Małżonkowie są w trakcie rozwodu. Do sądu Monika J. przyszła z Tomaszem Ł. Za usiłowanie zabójstwa Przemysławowi J. grozi dożywocie.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!