Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Tragedia na DW 815

Koszmarne zderzenie osobowego opla z ciężarówką. Nie żyje 53-letni kierowca

2022-12-27 20:24

We wtorek, 27 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 815 w miejscowości Siemień doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Prowadzony przez 53-latka opel zderzył się z ciężarówką, a kierowca osobówki w wyniku odniesionych obrażeń zginął na miejscu zdarzenia. Policja wstępnie ustaliła przyczynę kraksy obu pojazdów.

Siemień. Tragiczne zderzenie opla z ciężarówką. Nie żyje 53-letni kierowca

Śmiertelny wypadek drogowy w województwie lubelskim! Przed południem we wtorek, 27 grudnia na drodze wojewódzkiej nr 815 w miejscowości Siemień opel prowadzony przez 53-latka zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki Renault. Skutki kraksy są niestety tragiczne. Kierowca osobówki nie przeżył wypadku. 53-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Ucierpiał również kierowca ciężarówki, który został ranny. Służby nie podają jego szczegółowego stanu zdrowia.

Przyczyna tragedii została wstępnie ustalona

Jak informuje PAP, utrudnienia na odcinku drogi wojewódzkiej między Parczewem a Lubartowem, gdzie doszło do wypadku trwały przez kilka godzin. Obecnie jest już ona przejezdna. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy wstępnie określili, że przyczyną tragedii było zachowanie zmarłego 53-latka, który z niewyjaśnionego powodu zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z ciężarówką.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Kochany złodzieju oddaj mi torebkę dam Ci pieniądze