Piotr Lisiczka z Biłgoraja w Ninja Warrior Polska. Kim jest 24-latek z Lubelszczyzny?

2021-03-30 20:01

Piotr Lisiczka, 24-latek z Biłgoraja na Lubelszczyźnie, występuje w Ninja Warrior Polska. Młody mieszkaniec regionu zmierzy się z ekstremalnie trudnym do pokonania torem przeszkód. Do telewizyjnego show zgłaszają się odważni i wysportowani z całej Polski. Kim jest Piotr Lisiczka z Biłgoraja? Co wiemy o 24-letnim mieszkańcu Lubelszczyzny?

Piotr Lisiczka z Biłgoraja w Ninja Warrior Polska. Kim jest 24-latek z Lubelszczyzny, który występuje w telewizyjnym show Polsatu? Jak wypadnie w NWP? Kiedy oglądać odcinek Ninja Warrior Polska z Piotrem Lisiczką z Biłgoraja?

Zobacz też: Hrubieszów: 23-latka utknęła pod… KALORYFEREM. Myślała, że ktoś ją goni! SZOKUJĄCE

Piotr Lisiczka z Biłgoraja w Ninja Warrior Polska

Wielki finał telewizyjnego show Polsatu, Ninja Warrior Polska, coraz bliżej. Z ekstremalnie trudnym torem przeszkód mierzą się śmiałkowie z całego kraju. Muszą wykazać się ogromną sprawnością fizyczną, zręcznością, wytrzymałością i strategią.

Kim jest Piotr Lisiczka z Biłgoraja? Jakie pasje zaprowadziły 24-latka z Biłgoraja na tor Ninja Warrior Polska? Piotr Lisiczka to maniak gimnastyki. Obecnie ćwiczy na kołach gimnastycznych i piłce gimnastycznej bez obciążania.

„Przebranżowiłem” się ze street workoutu, który trenowałem, można powiedzieć zawodowo – mówi Piotr Lisiczka z Biłgoraja. – W 2015 roku pobiłem nieoficjalny rekord świata w trzymaniu konkretnej figury na czas. Odkąd dowiedziałem się, że jestem astmatykiem, postawiłem mocno na pływanie pod wodą. Maksymalnie jestem w stanie przepłynąć trzy baseny na jednym wdechu.

Piotr Lisiczka w Ninja Warrior Polska. Kiedy oglądać?

Kiedy i gdzie oglądać odcinek Ninja Warrior Polska z Piotrem Lisiczką? Show jest emitowane na antenie Polsatu. Piąty odcinek trzeciej serii, w którym występuje 24-latek z Biłgoraja, już dziś, we wtorek, 30 marca, o godz. 20.05.

Jak mieszkańcy Lublina reagują na zaostrzenie lockdownu? Reakcje są skrajne