Pchali zepsuty samochód… Mężczyzna ZGINĄŁ pod kołami ciężarówki! HORROR na S17

2019-12-03 12:51 mt
Pchali zepsuty samochód… Mężczyzna ZGINĄŁ pod kołami ciężarówki! HORROR na S17
Autor: KWP Lublin

Makabryczny wypadek na ekspresowej „17” na Lubelszczyźnie. Próbowali pchać zepsutego dostawczaka… Skończyło się tragicznie! Śmiertelny wypadek w Żerdzi.

Dramatyczny wypadek na S17. W poniedziałkowy wieczór (po godz. 21.00) na ekspresówce, na wysokości miejscowości Żerdź zginął mężczyzna. Straszne!

Na trasie doszło do awarii samochodu dostawczego. Wstępne ustalenia wskazują, że dwaj pasażerowie zaczęli pchać auto… Wtedy doszło do tragedii!

Ciężarówka potrąciła jednego z mężczyzn. 58-latek zginął na miejscu.

58-letni mieszkaniec Rzeszowa jechał citroenem z Warszawy. Wraz z nim jechał znajomy. Na trasie zabrakło im paliwa. Gdy udało się je kupić i dolać, okazało się, że samochód nie chce zapalić. Obaj mężczyźni próbowali uruchomić pojazd, pchając go po pasie awaryjnym. Kierowca pchał samochód z lewej strony, przy otwartych drzwiach, nie mając założonej kamizelki odblaskowej. W pewnym momencie od strony Warszawy nadjechał 26-latek, kierujący ciężarową scanią – relacjonuje podkom. Ewa Rejn-Kozak z puławskiej policji.

Mężczyzna zmarł na miejscu mimo podjętej reanimacji.

Ekspresowa „17” była częściowo zablokowana w miejscu wypadku przez kilka godzin. Przyczyny i dokładny przebieg tragedii ma wyjaśnić policyjne śledztwo.

Mundurowi po raz kolejny apelują o ostrożność i rozwagę. Tylko wczoraj na Lubelszczyźnie doszło do siedmiu wypadków drogowych. Jedna osoba nie żyje, a siedem zostało rannych.