Okuninka: Nieznani sprawy skatowali 26-latka. Bili i kopali po całym ciele

i

Autor: Shutterstock

Zgroza!

Okuninka: Krwawy wieczór kawalerski nad Jeziorem Białym. Skatowali pana młodego

2022-07-12 11:33

Horror w Okunince nad Jeziorem Białym. Nieznani sprawy skatowali 26-latka. Przyszły pan młody przyjechał ze znajomymi świętować zamążpójście, a skończył w szpitalu. Bandyci kopali go i bili po całym ciele… Krwawy wieczór kawalerski w Okunince nad Jeziorem Białym jest teraz pod lupą policji i prokuratury. Śledczy szukają sprawców dramatycznego ataku na 26-latka.

Miała być radość z zamążpójścia, a wyszło… inaczej. 26-letni mężczyzna trafił do szpitala. Został skatowany przez nieznanych sprawców podczas własnego wieczoru kawalerskiego. Do krwawej jatki doszło w Okunince nad Jeziorem Białym (pow. włodawski) na Lubelszczyźnie. Nie jest to może wersal, ale żeby zmasakrować człowieka w ten sposób?

Do burdy, która miała bardzo groźny finał, doszło w nocy z soboty na niedzielę (9/10.07) w miasteczku, które w sezonie letnim nigdy nie zasypia. Tym razem też czuwało… 26-latek pierwszy cios dostał w tył głowy. Nie mógł się bronić. Później bandyci skatowali go po całym ciele.

Mężczyzna wraz ze znajomymi przyjechał z powiatu janowskiego świętować swój wieczór kawalerski i gdy za potrzebą oddalił się od kolegów, poczuł uderzenie w głowę, a następnie był bity i kopany przez grupę nieznanych mu osób – relacjonuje podinsp. Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Skatowany przez bandytów 26-latek trafił do szpitala. W wyniku pobicia doznał obrażeń ciała.

W poniedziałek o brutalnym pobiciu dowiedzieli się włodawscy policjanci, którzy teraz próbują namierzyć sprawców i wyjaśnić okoliczności groźnego zdarzenia. Nietrudno sobie wyobrazić, że całe zajście mogło skończyć się jeszcze bardziej tragicznie!

Policjanci szukają świadków pobicia. Proszą też o przejrzenie zdjęć i nagrań z feralnej nocy – być może zarejestrowały te zdarzenia albo inne szczegóły, które okażą się pomocne w rozwikłaniu zagadki tajemniczego pobicia nad Jeziorem Białym.

Osoby, które posiadają wiedzę o pobiciu, do którego doszło w nocy z 9 na 10 lipca w Okunince, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji lub z włodawską komendą: tel. 47 813 22 90 lub 47 813 22 09.

Sonda
Czy kary za przemoc powinny być bardziej surowe?
Potrącił 20-latka i uciekł. Rozwiązali zagadkę po 21 latach!