MAKABRYCZNA ŚMIERĆ rowerzysty. 36-latek zginął na miejscu. HORROR w Nowym Orzechowie

i

Autor: KWP Lublin

MAKABRYCZNA ŚMIERĆ rowerzysty. 36-latek zginął na miejscu. HORROR w Nowym Orzechowie

2020-12-31 17:03

Makabryczny wypadek na drodze w Nowym Orzechowie (pow. parczewski) na Lubelszczyźnie. 36-latek nie żyje. Ciężarówka zmiotła rowerzystę z drogi. Młody cyklista nie miał szans na przeżycie. Dlaczego doszło do tej tragedii? Sprawę bada teraz policja i prokuratura.

Makabryczny wypadek i dramatyczna śmierć 36-leteniego rowerzysty. Mężczyzna zginął na miejscu. Do tragedii doszło w środę wieczorem w miejscowości Nowy Orzechów (gm. Sosnowica, pow. parczewski) na Lubelszczyźnie.

Zobacz też: Po pijaku ROZTRZASKAŁ SIĘ na drzewie. Widok był PRZERAŻAJĄCY. Tomaszowi P. z Ryk nic się nie stało!

Na drodze wojewódzkiej numer 820 kierujący ciężarówką marki Renault najechał na jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. 36-letni cyklista, mieszkaniec gminy Sosnowica w wyniku zderzenia odniósł na tyle poważne obrażenia, że jego życia nie udało się uratować – relacjonuje st. asp. Artur Łopacki z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Czy tej tragedii można było uniknąć? Policja i prokuratura wyjaśniają teraz przyczyny i dokładne okoliczności dramatycznego wypadku w Nowym Orzechowie. Wiemy, że 42-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy.

Zobacz też: HORROR w Starościnie. NIE ŻYJE mężczyzna. 25-letni kierowca pod wpływem marihuany

Mundurowi po raz kolejny apelują też o rozwagę i ostrożność na drodze. Zwłaszcza teraz, w zimie, gdy wcześniej robi się ciemno, a warunki pogodowe potrafią zmieniać się jak w kalejdoskopie. Uważajcie na siebie!

Na drogach Lubelszczyzny trwa prawdziwa „czarna seria”. Tylko wczoraj, w środę, 30 grudnia, w całym regionie doszło do czterech wypadków drogowych, w wyniku których jedna osoba straciła życie, a cztery kolejne zostały ranne.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Najstraszniejsze przepowiednie jasnowidza Jackowskiego na nowy rok